Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 73
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

15 лютого —День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

admin

09-02-2022

24

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

33 роки тому, 15 лютого 1989 року останній солдат контингенту радянських військ покинув афганську землю. І саме цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

Наша щира шана та повага до всіх синів і дочок Уманщини, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Окрім афганської, за часів СРСР, українські військові брали участь і в інших локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав – вони виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, Сирії, Анголі, Мозамбіку на острові Куба та в інших «гарячих» точках.

Після здобуття Україною незалежності наші військові стали учасниками багатьох миротворчих місій.

Від самого початку війни на сході України тисячі ветеранів, насамперед «афганців», виступили на захист рідної землі, передаючи молоді військовий досвід і професіоналізм.

Сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам’яттю солдат, які не повернулися на рідну землю з афганської та іракської пустелі, мінних полів Лівану та Анголи, джунглів Ліберії та

Сьєрра-Леоне, загинули в етнічних сутичках на Балканах.

Шановні ветерани, учасники бойових дій на території інших держав! Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я,
родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра

З повагою, редакція газети «Уманська Зоря»

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.