Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 50
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

500 га аеродрому повернуто державі

admin

26-07-2021

20

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

«На початку 2000-х у військового аеродрому в Умані «відкусили» ділянку землі майже впритул до злітно-посадкової смуги. Ситуація дій­шла до суду і навіть відзначилася кількома рішеннями на користь військових. Але при детальному розгляді все ж залишався простір для маневру, що дозволяє не відновлювати права військової частини», ─ розповів міністр агрополітики Роман Лещенко.

За даними відомства, ситуація не один рік перебувала в підвішеному стані «через відсутність бажаючих брати відповідальність і доводити справу до справедливого однозначного фіналу».

Міністр агрополітики зазначає, що переломити хід подій вдалося після підписання 5 жовтня 2020 року Меморандуму про співпрацю між Держгеокадастром і Міноборони, після чого вдалося провести інвентаризацію земель і усунути випадки незаконного використання земель оборони сторонніми особами.

«На сьогодні, нарешті, завершений процес інвентаризації земельних ділянок п’яти військових містечок м.Умань загальною площею близько 870 га, який тривав понад 5 років.

Домовилися з військовими максимально прискорити оформлення земель в кадастр, щоб запобігти повторенню ситуації. Зараз значна кількість земель вже внесена до реєстру, включаючи ділянку військового аеродрому площею 500 га», — розповів міністр.

За словами Лещенка, оформлення цієї ділянки критично необхідно для реконструкції аеродрому з метою спільного використання військовою, громадянською та бізнес-авіацією.

(Джерело: прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.