Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 69
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Безкоштовні кульочки, до побачення

admin

01-12-2021

27

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Нагадаємо, в червні Верховна Рада прийняла Закон про обмеження обігу пластикових пакетів на території України. Частинами першою-третьою статті 3 Закону визначено, що розповсюдження пластикових пакетів 
здійс­нюється виключно на платній основі. Роздрібні ціни на пластикові пакети не можуть бути нижчими за мінімальні ціни, що встановлюються Кабінетом Міністрів України. Проектом передбачається встановити мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети у формі рукава, з дном та відкритою горловиною із стінками товщиною понад 50 мікрометрів у таких розмірах, гривень за один пакет з ПДВ:

—    2,0 — без ручок (без бокових складок);

—    2,50 — без ручок (з боковими складками); з ручками (без бокових складок);

—    3,0 — з ручками (з боковими складками).

Ці роздрібні ціни є мінімально допустимим рівнем цін на пластикові пакети (незалежно від ширини, довжини, глибини бокових складок, нанесеного маркування), який може застосовуватися суб’єктом господарювання, що здійснює розповсюдження пластикових пакетів.

Відзначимо, до 1 січня 2023 року будуть дозволені надтонкі пластикові пакети, що призначені для пакування та/або транспортування свіжої риби, м’яса та продуктів із них, сипучих продуктів, льоду та розповсюджуються в об’єктах роздрібної торгівлі як первинна упаковка.

Постанова має набрати чинності з 10 грудня 2021 року.

Джерело: Міністерство економіки України 
 

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.