Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 72
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Буде світло і тепло

admin

17-11-2021

18

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

«По-перше, держава підготувала атомну енергетику. За останні тижні запущено два додаткові блоки: на Рівненській та Запорізькій АЕС. Ще один блок Запорізької АЕС буде запущено у найближчі тижні – до кінця листопада. Відключення світла можуть лякати тільки тих, у кого відключено логіку й критичне мислення», — зазначив Глава держави.
Президент закликав громадян не слухати неправдиві заяви про відключення світла, які іноді лунають на деяких необ’єктивних телеканалах. «А краще не дивіться взагалі — це береже і нерви, і електроенергію», — додав він.

Крім того, Володимир Зеленський запевнив, що в Україні не буде нестачі вугілля.

«Крім нашого українського вугілля, буде сім кораблів Panamax, які вже прямують і прибудуть до українських портів найближчим часом. Вугілля, яке ми доставляємо морем, повністю закриває потребу енергетичної сфери до кінця цього року. У разі необхідності такі ж наші дії закриють потребу до кінця всього опалювального сезону», — повідомив Глава держави.

Президент наголосив, що Украї­на не купує вугілля у представників незаконних угруповань з тимчасово окупованих територій.

«Деякі телеканали під соусом різних аргументів це активно засуд­жують. Хоча, як на мене, засуджені мають бути саме ті, хто купував його у невизнаних територій у минулі роки. Ми ж не платимо й не будемо платити тим, хто не визнає нашу незалежність, і робимо перший крок на шляху до повної енергетичної незалежності України», — заявив Володимир Зеленський.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України president.gov.ua
 

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.