Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 72
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Черкащина — 2021: яким був цей рік для області

admin

29-12-2021

25

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

—    Область  піднялася  на 6 позицій у рейтингу регіонів із приросту податку на доходи фізичних осіб. За 10 місяців мобілізували до державного та місцевих бюджетів на 27%, або 15 млрд грн, більше, ніж торік.

—    Завдяки програмі Президента #ВеликеБудівництво в області цьогоріч відновили 360 км автошляхів. Завдяки програмі відремонтовано 208 кілометрів національної дороги Н-16 (Золотоноша ─ Черкаси ─ Сміла ─Умань).

—    Першою областю в Україні, де розпочалася вакцинальна кампанія, стала саме Черкащина. Відтоді область трималася у ТОП-5 регіонів за рівнем вакцинації населення. Натепер повністю завершили курс щеплень 45,1% дорослого населення.

—    З-поміж медичних пріоритетів в області голова ОДА виокремив розвиток трансплантації. За рік на Черкащині провели 34 трансплантації стовбурових клітин, 13 трансплантацій нирок та 1 пересадку серця.

—    Запущено обласний центр телемедицини, що надважливо для підтримки якості медичних послуг саме в сільській місцевості. До системи підключилися 34 медичних закладів, 133 лікарі.

—    У галузі освіти продов­жують програму із забезпечення шкіл автобусами для довезення учнів і вчителів. За цей рік автопарк поповнився 22 шкільними автобусами. У 23 інноваційних навчальних закладах області встановили інформаційні системи «Безпечна школа».

—    В області із 66 територіальних громад центри надання адмінпослуг є у 61. Упродовж наступного року на Черкащині відкриють ще 5 центрів.

—    По всій області встановили 44 смарт-таблиці та 24 пілони з картами місцевості, записали аудіогіди, оновили туристичний додаток «Подорожуй Черкащиною», створюємо нові маршрути. Розвиток інфраструктури сприятиме також і розбудові туристичної галузі. Однією з туристичних родзинок, які цього року з’явилися в області, став арт-об’єкт 
«Серце України». Він розміщений у географічному центрі країни поблизу Шполи. Збудували його коштом меценатів.

—    В Умані продовжується #ВеликеБудівництво Будинку культури. Тут уже поремонтували дах. Наразі триває реконструкція фасаду будівлі та внутрішні роботи.

—    В Умані триває #ВеликеБудівництво одного з 25 «спортивних магнітів України». 

Тут з нуля зводять багатофункціональний спортивний комплекс. Об’єкт на Центральному стадіоні, зазначив голова ОДА. — У результаті тут буде багатофункціональний спорткомплекс із басейном, спортивними і тренажерними залами. Місто зможе приймати професійні змагання та влаштовувати спортивні івенти. 

Нагадаємо, Україна до 2024 року отримає «25 спортивних магнітів» для олімпійських видів спорту. Головною особливістю таких спорткомплексів буде те, що там можна буде проводити всеукраїнські та міжнародні змагання зі щонайменше п’яти олімпійських видів спорту.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.