Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 72
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

До Черкас їхати швидше

admin

24-11-2021

24

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км.

Цього року ремонтуємо 13 ділянок автодороги Н-16 у всіх районах Черкаської області у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Три ділянки вже введено в експлуатацію, на інших – роботи вийшли на завершальну стадію. Загалом цьогоріч плануємо відновити 127,7 км автодороги Н-16.

Завершуються роботи на п’яти ділянках автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань загальною протяжністю 52 км, від закінчення села Носачів через Шполу і до закінчення обходу міста Звенигородка.

Компанія «Автострада», на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, завершує ремонт ділянок автодороги Н-16, що капітально не ремонтувалися понад чотири десятиліття. Під час ремонту відновлено 5 штучних споруд, серед яких чотири мости і один шляхопровід.

У рамках поточного середнього ремонту на цих ділянках влаштовано нове дорожнє покриття європейського зразка: 

—    відфрезеровано старе дорожнє покриття,

—    влаштовано основу зі щебенево-піщаної суміші,

—    влаштовано два шари асфальтобетонної суміші. 

Загалом було укладено понад 120 тисяч тонн щебенево-піщаної суміші і майже 230 тисяч тонн асфальтобетону. На ділянках у пікові дні роботи працювало до 200 працівників та 100 одиниць дорожньої будівельної техніки. Влаштовано з’їзди з автодороги, влаштовано водовідвідні лотки та системи водоскидів з дороги, укріплено узбіччя.

Наразі завершуються роботи з влаштування дорожньої інфраструктури:

—    влаштовується автономне освітлення із сонячними панелями на пішохідних переходах; 

—    встановлюються додаткові зупинки;

—    встановлюється бар’єр­не огородження;

—    влаштовується дорожня розмітка;

—    встановлюються нові дорожні знаки.

Наближається до завершення капітальний ремонт обходу міста Тальне на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Капітальний ремонт 10-ти кілометрової ділянки проводиться від закінчення села Соколівочка і до колишнього аеродрому поблизу міста Тальне.

До уваги водіїв

З 19 листопада, на перехресті автодоріг Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань, Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук та О241719 /Н-16 – Р-10/ – Черкаси запрацював новий світлофорний об’єкт у звичайному режимі.

На виїзді з Черкас у напрямку Сміли на перехресті автодоріг державного значення світлофор працюватиме постійно у звичайному режимі регулювання проїзду перехрестя. Світлофорний об’єкт трьохфазний з цифровою індикацією та вказівниками напрямку руху. Також працює пішохідний світлофор. Загалом на перехресті встановлено 11 транспортних світлофорів та 2 пішохідних.

Тож звертаємося до усіх водіїв транспортних засобів, які проїздитимуть це перехрестя, з проханням бути максимально уважними, дотримуватися швидкісного режиму, звертати увагу на дорожню обстановку і сигнали світлофора.

Джерело: Пресслужба САД у Черкаській області

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.