Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 65
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Прем’єр-міністр: Ми захистили українців від коливань цін на газ на тлі надвисокої вартості газу

admin

16-09-2021

17

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

«Тарифи на тепло формуються місцевою владою. І обов’язок місцевої влади, встановити такі тарифи, які не будуть тягарем для українців. Зі свого боку Уряд готовий підставити місцевій владі плече, аби тарифи для людей не зростали.

Ми постійно в контакті з органами місцевого самоврядування в цьому питанні», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду додав, що ухвалений Закон України №1639 дозволяє виконати умови меморандуму, укладеного між Урядом та Асоціацією міст, зокрема компенсувати підприємствам ТКЕ різницю в тарифах.

Це у свою чергу дозволить постачати гарячу воду й тепло для населення за стабільними цінами.
«Уряд обіцяв не збільшувати цього року тарифи на електроенергію. Свою обіцянку дотрималися. Крім того, ми зменшили тарифи для 80% домогосподарств», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Як зауважив Денис Шмигаль, Україна також перейшла на ринок газу, тому ціна на блакитне паливо формується на ринку. У свою чергу «Нафтогаз», згідно з постановою Уряду, запропонував споживачам річний продукт, який на сьогодні становить 7,96 грн за кубічний метр.

«Якщо порівнювати з ціною на європейських хабах, то там ціна вище 20 грн за кубометр. Ми захистили наших громадян від будь-яких коливань, особ­ливо в умовах гібридної війни Росії, яка використовує газ як геополітичну зброю», — зазначив Денис Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, готовність до опалювального сезону зараз становить 83%. У ПСГ наразі закачано більше 18 млрд кубічних метрів газу, що вище середнього показника більшості попередніх років.

(Урядовий портал)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.