Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 71
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Садимо ліси разом

admin

21-10-2021

14

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

На Черкащині в рамках Акції планується відтворити  130 гектарів лісу. Це будуть нові ліси, лісовідновлення та природне поновлення 65,3 га.

Минулого тижня уманські лісівники разом з учнями 14 школи висадили біля контори Юрківського лісництва  декілька реліктових рослин Гінкго дволопатеве (Ginkgo biloba) та створили за допомогою самшиту вічнозеленого (Buxus sempervirens L.) живописний напис «Я люблю ліс». 

Лісівники Черкащини запрошують приєднатися до висаджування дерев всіх бажаючих. На спеціальному сайті zelenakraina.gov.ua можна відслідкувати хід висадки лісу в усіх регіонах України. Крім того, будь-хто зможе долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції «Створюємо ліси разом». Під час висадки лісівники нададуть садівний матеріал і проведуть майстер-класи із садіння лісу. Якщо ж немає змоги висаджувати дерева, то лісівники можуть це зробити за вас ─ обирайте область, де хочете, щоб висадили ліс, робіть благодійний внесок  ─ 50 гривень за одне висаджене дерево. Лісівники висадять дерева безкоштовно. А сплачені вами кошти одразу будуть перераховані на користь підопічних фонду «Таблеточки», який вже 10 років допомагає онкохворим дітям.

Контактна особа, до кого треба звертатися при бажанні висаджувати ліс разом із лісівниками: Уманський лісгосп: головний лісничий Анатолій Юрійович Гусак, тел: 067-275-50-30, електронна адреса  uman.forest@gmail.com.

(Джерело: lis-ck.gov.ua)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.