Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 67
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Ціна на газ у грудні

admin

01-12-2021

35

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Рейтинг найвигідніших пропозицій стартує з 7,799 грн за кубометр.

Таку ціну запропонувала компанія Енерджі Трейд Груп (ETG.UA).

Neogas — 7,80 грн за куб

Евода Трейд КП Луцькводоканал (7,88 грн за куб), 

Черкасигаз Збут і Уманьгаз Збут (7,89 грн за куб), 

Палівенерго (7,90 грн за куб), 

Енергогарантія (7,95 грн за куб).

Газопостачальна компанія Нафтогаз України запропонувала традиційні 7,96 грн за кубометр. Таку саму ціну виставили Газпостачсервіс і Тернопільоблгаз Збут. Решта компаній виставили цінники від 7,98 до 13,5 грн за кубометр.

Проте більшість газопостачальників (36 компаній) у грудні продаватимуть «блакитне паливо» за ціною до 8 грн за куб. Найвищі цінники на газ — 13,5 грн за куб — пропонує лише Херсонська обласна енергопостачальна компанія.

«Такі зміни стали можливі завдяки старту роботи ринку в рамках Балансуючої групи НАК «Нафтогаз України, и пояснила начальниця Центру правової підтримки споживачів газу ГазПравди Юлія Чеберяк. — У листопаді, вперше за пів року, одразу 7 газопостачальників скоригували свої річні цінники для побутових споживачів у сторону зменшення. А в грудні до них додаються ще 4 компанії». Контракти в рамках Балансуючої групи діятимуть до травня — так само як і річні ціни для побутових споживачів. Це дозволить гарантувати достатні обсяги газу для населення протягом усього опалювального сезону та безпеку постачання ресурсу за фіксованими цінами.

Джерело: ГазПравда

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.