Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 59
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Олександр Скічко — наймолодший голова Черкаської обласної державної адміністрацї

admin

13-07-2021

35

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Олександр Скічко народився 1991 року в Черкасах. У 2013-му закінчив Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за спеціальністю «міжнародна економіка» (магістр з міжнародної економіки). Близько 10 років займався підприємницькою діяльністю. У 2019-му був обраний народним депутатом України від «Слуги народу» по  округу №197 в Черкаській області.

До призначення губернатором очолював підкомітет з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради

України з питань транспорту та інфраструктури, увійшов до складу української делегації в ПАРЄ, а також 8 груп міжпарламентських зв’язків.

Українцям Скічко Олександр відомий, як актор, шоумен, телеведучий, пародист. Розпочав кар’єру  ще у 2006 році, але справжня популярність прийшла до нього після шоу «Україна має талант» на каналі СТБ, де він пародіював знаменитостей. У 2012 році став ведучим щоденного ранкового шоу на одному з українських каналів. Працював одним з трьох ведучих пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який відбувався в Україні. 

Перед призначенням Скічко Олександр у одному із своїх інтерв’ю заявив, що він не проти паломництва хасидів до міста Умань. Зазначив, що їх треба поважати, бо вони везуть гроші. 

Схоже, «Малому Єрусалиму» бути….

Нагадаємо, що поперед­ник Олександра Скічка Сергій Сергійчук був звільнений з посади голови Черкаської ОДА 29 грудня минулого року. Область тимчасово очолював його заступник Віктор Гусак.

(Влас. кор.)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.