Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 73
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Вчителі не корови і не свині, щоб хтось сторонній міг контролювати питання їхнього здоров`я

admin

16-09-2021

13

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

У якій запаленій голові могла з’явитися така думка? Вчителі не корови, не свині, не вів­ці, не собаки і не кішки, щоб хтось сторонній міг контролювати питання їхнього здоров`я.

Вчителі — абсолютно свідомі, освічені, виховані люди, котрі можуть дати раду своєму здоров’ю без якогось батьківського контролю. І яким може бути цей контроль?

Чи вчителі повинні довідку про стан свого здоров’я розвісити на всіх стовпах околиці? І чи не приведе цей контроль до психологічного та фізичного тиску на вчителів? Якби я був у керівниц­тві українською освітянською профспілкою, то порушив би питання про висловлення недовіри державним службовцям, котрі закликають до такого контролю.

Бо це є ганьба ─ натравлювати батьків на вчителів. І без цього у дуже багатьох випадках належної співпраці та взаємоповаги між першими та другими давно немає, від чого страждає спільна справа: освіта і виховання дітей. І вже був час, коли з високих кабінетів нацьковували батьків на вчителів. Що із цього вийшло – знаємо.

Тож не потрібно підливати бензин у полум’я. Бо може палахнути дуже сильно. І останнє запитання: хто контролери? Батьки, серед яких не вакцинованих, мабуть, більше, ніж серед вчителів? Дурня якась…
 

(Джерело: slovo.news)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.