Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 67
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

ВЛАДИСЛАВА ШВЕЦЬ ОТРИМАЛА ПРЕМІЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

admin

23-09-2021

18

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Двадцять лауреатів, обрані Комітетом з присудження Премії, отримали диплом, нагрудний знак і грошову винагороду. Їх досягнення сприяли розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Лише одна премія на Черкаську область, і вона в Умані, у Владислави Швець.

«Я довго шукала по відчуттях що для мене значить ця нагорода і зрозуміла, що для мене — це високе визнання на державному рівні виправданого права на життя, яке я виборювала іще з пренатального періоду. І нехай я чую різні репліки про себе від оточення: мало хто знає весь трагізм мого життя, силу боротьби за здоров’я, яку я вела і веду щодня (попри висновки лікарів…), упереджене ставлення рідних серцю людей, які відцуралися від мене — я даю приклад віри в себе тим, хто вирішив ЖИТИ! 

Я вдячна Долі за людей, які були всі ці роки зі мною, які вчили мене і надихали, і якщо я можу бути підтримкою для інших — я віддам за це своє життя, адже це найвища цінність, яку я маю, і яка визнана на державному рівні! І все буде добре, або дуже добре, бо погано вже було!» — прокоментувала Владислава на своїй сторінці Фейсбук.

Під час зустрічі з лауреатами Премії Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов наголосив, що молодь завжди була, є і буде активним рушієм змін у державі. 

У свою чергу, побажав й надалі розвиватись та впроваджувати ініціативи на місцевому та регіональному рівнях і Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, який також був присутній на урочистій події. 

Для довідки: 
Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується особам віком до 35 років.
Швець В.В, українка, проживає у м. Умань Черкаської обл. 

З 2011 року Владислава активно займається популяризацією мистецтва та впровад­ження традицій українського традиційного ремесла у науку та освітній процес.

З 2016 року Швець В.В. виступила модератором арт-терапевтичного напрямку Всеукраїнського проекту «Військово-польовий АРТ», здійснювала психологічний супровід родин демобілізованих військово­службовців, читала лекції та проводила тренінги для психологів-студентів у вищих навчальних закладах України, співпрацювала з військовими шпиталями та центрами реабілітації, активно використовувала авторські методики у роботі. 

У 2017, 2019 році Владислава виступила організатором створення рекордів України в рамках фестивалю «Шіді Ріді».

У 2019 році Владислава виступила координатором міжнародного проєкту «ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину», який реалізується в України за підтримки Європейського союзу та має на меті популяризацію історичної та культурної спадщини Умані та Львова. За період реалізації проєкту в Умані були створені ігри, освітні прогами, екскурсії, прогулянки містом, які розкривають полікультурність міста та його спільної (українська ,польська, єврейська) історії (https://reherit.org.ua/).

У 2020 році Владислава стала менеджером Міжнародного художнього симпозіуму-пленеру осіб з інвалідністю «Мистецтво без обмежень», реалізованого в Умані за підтримки Українського культурного фонду (https://www.facebook.com/art.without.limitations.2020). 

Реалізація проєкту дала можливість учасникам з України та зарубіжжя вивчити історію міста, познайомитися із художниками, здійснити екскурсії та написати більше 100 картин, у яких висвітлені краєвиди Умані та Уманщини. Активна життєва позиція Владислави направлена на збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини, адаптацію традицій краю до викликів сучасності, створення нових культурних продуктів, які викликають інтерес у сучасності, молоді, та активно поєднується з глибокою духовністю, національною свідомістю, громадянською зрілістю, самокритичністю, високим професіоналізмом.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.