Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 68
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

З 1 листопада — нові правила ПДР

admin

28-10-2021

26

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Однією з найсуттєвіших змін для водіїв стане обмеження швидкості за межами населених пунктів. Воно регулюватиметься шириною розмітки. Буде заборонено рухатися зі швидкістю 110 км/год, якщо елемент дороги, що відокремлює транспортні потоки протилежних напрямків, не виділено розміткою 1.2 (раніше було 1.1 або 1.2). Розмітки різняться між собою шириною – до 15 см і 20 см відповідно.

Водночас, багато нововведень стосуватимуться велосипедистів. З 1 листопада вводиться нове визначення велосипедної доріжки та вперше вносяться поняття «велосипедної смуги» і «велосипедного переїзду» (місце перетину перехрестя доріг). Також діятимуть детальні правила щодо того, як повинні переміщатися велосипедисти; вказані їх права та обов’язки.

Нові правила також поширяться і на дорожні знаки, правила зупинки та стоянки.

Для українців діятимуть нові діагональні пішохідні переходи та загальні дороги для автомобілів і велосипедистів.

Згідно з новими правилами, зміниться змістовне напов­нення поняття «державні дороги». До трьох загальноприйнятих типів державних доріг: міжнародні, національні та регіональні, додадуть четвертий тип – територіальні.

Повний варіант змін варто подивитися на Урядовому порталі, Постанова КМУ № 1091від 29 вересня 2021 р.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.