Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 73
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Крізь роки і відстані

admin

29-12-2021

33

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Новорічні і різдвяні свята своїми яскравими барвами завжди надихали народних художників на створення картин. Серед таких і наш земляк, майстер народного мистецтва України Іван Сердюк. Як відзначають мистецтвознавці, художник ідеалізує сільське життя, народні традиції, побут українців. Кожна його робота зачаровує глядача, викликає добру посмішку, тривожить душу. Його творчості притаманна щира, тепла і правдива наївність. 

Нині до уваги відвідувачів представлено вже відомі й нові роботи майстра створені у традиційних техніках, аплікації соломкою та твори народного малярства.  На увагу заслуговує  історична відповідність костюмів, побутових речей, народних типажів. 

«Запам’ятовуйте, записуйте, та пізнавайте традиції свого древнього роду, передавайте своїм нащадкам, щоб не зникла Україна разом з моїм поколінням» ─ говорить шанувальникам своєї творчості Іван Сердюк. 

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.