Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 67
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Крок вперед до перемог

admin

19-07-2021

20

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

У проекті взяли участь учасники з Індонезії, Єгипту, Італії, Сербії, Польщі, України, Камеруну, Індії, Сингапуру, Палестини, Болгарії, Еквадору, Росії, Тунісу, Лівану, Перу, Мексики, Марокко. Це щорічний захід, який зазвичай збирає в Каїрі тисячі учасників з усього світу, а в цьому році у зв’язку із карантином був проведений в он-лайн форматі. Спочатку учасники зробили всесвітній творчий челендж, представили запропоновану організаторами хореографічну мініатюру в інтерпретації своєї рідної країни. Потім на розсуд журі та глядачів на ютуб були запропоновані виступи всіх колективів. І ось нарешті результати проекту. Колективи стали срібними та золотими призерами, а переможці увійшли у платинову Топ-10, серед яких і наш колектив з міста Умані. Міністр молоді і спорту Єгипту Ashraf Sobhy  он-лайн привітав колективи з перемогою, а також організатори запросили “Крок вперед” до Каїру на очний проект по завершенню карантину.

14 листопада 2020 року  у м. Львові відбувся всеукраїнський фестиваль мистецтв «Я — артист України», який проводився дистанційно. «Крок вперед» подав відео 6 номерів. Став володарем Гран Прі.

У 2020 році колективу виповнилось 10 років. Був нагороджений подякою від міського голови. 
Надіємось, що по завершенню карантину зможемо відсвяткувати свій ювілей великим творчим звітом.

(Власн. кор.)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.