Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 65
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

«Крок вперед» відзначив перший ювілей

admin

27-07-2021

31

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Творча родина «Крок вперед» нині налічує 300 дітей-танцюристів, їхні родини і родину керівника колективу, його мами-натхненниці, фанатично закоханої у свою справу — Вік­торії Глобчак. 

Звітний концерт довелося перенести на пів року через карантин, але навіть дощ у день великого виступу не зіпсував свята. 

Напрямок хореографії —естрадний і сучасний танець з елементами акробатики. В колективі діють 2 колективи-сателіти дорослих: колектив мамочок «Кульбабки» та колектив, що немає вікових обмежень «Дружки-подружки». Акробатику в «Крок вперед» викладає майстер спорту зі спортивної акробатики — Олена Гончар. 

Кредо колективу — не порівнювати себе з іншими, а лише із власними досягненнями впевнено крокувати вперед.
 — Наші діти — наше найголовніше досягнення, — зізнається Вікторія. — Сказати, що я хвилювалась, це нічого не сказати...Так, як цього разу, я ще ніколи не переживала. По-перше, це перший звітний концерт після затяжних карантинних обмежень. Зараз теж карантин ніхто не відміняв, тому було вирішено провести на відкритій сцені на свіжому повітрі. І тут, сюрприз від погоди. Та10 хвилин дощика зовсім не зіпсували свято, ми все провели вчасно і достойно. Дитячі посмішки та щирі усміхнені очі творять чудеса. 

Нині в колективі займаються 300 дітей віком від 3-17 років. Когось просто навчили танцювати, скоригували осанку, підправили здоров’я і навчили радіти життю та виражати його через рухи, а для когось з випускників «Крок» став стартом у фах хореографа і професією та покликанням життя. Вони перейняли у своєї наставниці Вік­торії Глобчак мудрість не прос­то танцювати, а радіти життю. Всією родиною «Крок вперед» крок за кроком підкорив своїм талантом і щирістю Україну, а потім і інші країни світу. В активі колективу ─ перемоги на міжнародних та Всеукраїнських фестивалях-конкурсах, міжнародні проєкти в Чехії, Чорногорії, Грузії та Албанії, танцювальний табір «Global-Dance Camp» у Єгипті. 

«Крок вперед» робить свій важливий внесок в скарбницю уманської культури і добрих справ. Вони є ініціаторами та учасниками благодійних проектів, допомагають важкохворим діткам.

Проекти «Душею сповнений політ», «Обдарована дитина ― обдарована родина» навчають дітей не бути байдужими і допомагати ближнім, а Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистец­тва «Global-Dance» відразу вивів Умань в звання «Танцювальної столиці України». 

— Люблю вас, мої найкращі дітки, — не втомлюється повторювати Вікторія, — щиро дякую нашим батькам за підтримку, допомогу,в тому числі і фінансову в організації свята, моїй колезі і однодумцю Олені Миколаївні, моїм дівчаткам і новим педагогам студії — Юлі і Маші. І найперше — моїй родині. Жити з людиною, яка «фанатіє» від свого покликання не просто, але це робить мене щасливою. 

(Влас.кор.)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.