Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 55
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Народні картини Івана Сердюка

admin

19-07-2021

31

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Теплі і щирі роботи уманчанина ─ майстра народного мистецтва України, відмінника народної освіти України можна побачити в музеях і виставкових залах не лише Умані, але й України та в інших країнах світу. 

 
 

─ Він просто ідеалізує сільське життя, тому кожна його робота зачаровує глядача, викликає добру посмішку, тривожить душу, ─ пояснює Валентина Коробань, старший науковий співробітник  Художньго відділу Уманського краєзнавчого музею. ─ А головне – це щира, тепла і правдива наївність художньої мови. Майстер не намагається малювати «правильно» і не прагне бути різноманітним. Він має власне обличчя і не хоче міняти його, бо ж любить село таким яким воно є і, яким воно залишиться в його пам’яті назавжди.

 ─ Запам’ятовуйте, записуйте, та пізнавайте традиції свого древнього роду, передавайте своїм нащадкам, щоб не зникла Україна разом з моїм поколінням, ─ говорить мудрий майстер Іван Сердюк. 

(За матеріалами Уманського краєзнавчого музею)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.