Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 59
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

У фіналі нацвідбору Євробачення виступить уманський гурт

admin

03-02-2022

15

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

— Хто такі «Our Atlantic» та чим вони особливі?

— «Our Atlantic» – інді-поп гурт з Умані, що створили 2017 року Віктор Байда (вокал, клавіші, автор музики) та Дмитро Бакал (бас, автор текстів) в Умані. Згодом вони утворили фантастичну четвірку, коли до них приєдналися Сергій Лисов (гітара) та Олексій Биков (ударні). Свій музичний стиль гурт описує як суміш україномовного інді-попу з елементами диско, фанку та соулу. На такий вибір вплинув вусатий фанк 70-80х років.
Бажання створювати круту музику «забутого», але видатного стилю, що об’єднало цих чотирьох чоловіків 2017 року, переросло у 2 ЕР — «Pillow»
(2018 р.) та «Час Розваг» (2020 р.), після другого з яких групу номінували на музичну премію «YUNA  2021» за категорією «Відкриття року».

— Що ж означає те «Наша Атлантика»? Ні, це не про привласнювання міфів та легенд, це про намір довести силу української музики, показати, що наша музика не менш якісна за інші, та не потребує іноземних вкраплень.

— «Наша Атлантика — це те, що у нас є те ж саме (що й за межами країни, – ред.), просто нам треба не дивитися за ці океани, а подивитись на свій. Ми його ще не дослідили. І взагалі океани малодосліджені, як і наша українська музика. А нам варто зосередитись спочатку на своєму, а потім вже дивитися деінде».

Не фольком єдиним

Фольк — це первинна музична база для українського народу. Але при цьому це не єдиний вартий уваги напрям в багатій українській музичній справі, переконані представники гурту.
Пригадайте, скільки пустих сторінок у вашому закордонному паспорті. І уявіть, що ви кожного року ставите штамп про відвідування однієї і тієї ж країни. Ви насолоджуєтесь, відпочиваєте, але скільки цікавого та незвіданого пропускаєте водночас. Тому гурт «Our Atlantic» вирішив відійти від такого віяння та орієнтується на сучасну поп-музику, водночас спираючись на класику у вигляді вусатого фанку. У пісенному конкурсі Євробачення гурт бачить можливість заявити про себе та свою прогресивну музику. Коли минулого року в Україні вирішили не проводити Нацвідбір, гурт випустив альбом «Час Розваг». Але цього року вони зібралися усією командою, щоб вирішити, що вони візьмуть участь у Нацвідборі на Євробачення 2022. І коли зрозуміли, що їхні дедлайни палають, в експрес-режимі створили пісню «Моя любов». І не даремно, адже «Our Atlantic» увійшли з нею до фіналу Національного відбору.

Назва буває оманливою

Якщо ви подумали, що «Моя любов» – це пісня про велич кохання, то вітаємо. Ви помилилися! Ця пісня насправді про аб’юз. Так, цей трек, написаний на тему, з якою опосередковано чи ні могли зіштовхнутися безліч людей – від фізичного до психологічного насилля над людиною. І, як стверджує гурт, ця тема не досить розкрита в плані комунікації, тому їхня участь стане своєрідним кроком до здійснення цього. Також пісня, за словами Дмитра Бакала, відрізняється від 90 % пісень цьогорічного Нацвідбору.
«Моя любов» написана українською мовою. Гурт «Our Atlantic» співатиме українською, оскільки «ми живемо і працюємо в Україні, то саме тут наша зовсім недосліджена Атлантика».

Пісня «Моя любов» з 1 лютого вже розміщена у вільному доступі в інтернеті.

Що ж буде у фіналі національного відбору України 2022?

Враховуючи, що імена фіналістів Нацвідбору на Євробачення 2022 оголосили 24 січня, то в цієї вісімки учасників буде не так багато часу на підготовку. Також на прес­конференції оголошення фіналістів цього етапу конкурсу продюсери повідомили, що кожен виступ буде мінімалістичним та орієнтованим на артиста.
Фінал українського національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення» 2020 року відбудеться Увечері 12 лютого. У прямому ефірі нацвідбір покажуть телеканали «UA: Перший» та СТБ. Трансляція розпочнеться о 19:00.

Джерело: 18000.com.ua

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.