Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 70
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

«Весняний вернісаж»

admin

19-07-2021

33

Рейтинг: 5/5 - 1 голосів

4 березня в ДІАЗ «Стара Умань» відкрили виставку робіт уманських художників і скульпторів, присвячену початку весни і Міжнародному жіночому дню.  

Як пояснив Сергій Шандра, голова творчого об’єднання «АРТ─Умань», це вже традиційний весняний захід, який відновлено після перерви. Цього разу 27 уманських митців ─ художників і скульпторів представили свої найцікавіші роботи, щоб показати їх одне одному і уманчанам. 

Виставка «Весняний вернісаж»

Мистецьке обєднання «АРТ─ умань існує з 2013 рок у і об’єднує в своїх лавах талановитих творчих земляків. 

Щоб художники Умані мали можливість демонструвати свої роботи і надихатися відгуками шанувальників, Державний історико-культурний заповідник «Стара Умань» вже не перший рік співпрацює з митцями і надає можливість виставляти свої роботи у виставкових залах. Як зауважив директор ДІАЗ Владислав Давидюк, цього року до іменитих художників приєдналися доволі багато молодих людей. Для декого з них це взагалі перша справж­ня виставка. 

Відвідувачі відзначають високий рівень авторської майстерності учасників виставки і різноплановість робіт представлених на вернісажі: графіка, олійні фарби, олівець, акварелі. Те ж саме і з жанрами. На виставці є портрети, натюрморти, пейзажі і скульптури. 

Виставку живопису і графіки «Весняний вернісаж» можна подивитися  до кінця березня в ДІАЗ «Стара Умань» за адресою: вул. Небесної Сотні 31.

Замовити екскурсію можливо телефоном за номером: (093) 212 10 99; (04744) 3-11-88

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.