Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 71
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

14% паломників повернулися з Умані інфіковані на COVID

admin

21-09-2021

16

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Відсвяткувати Рош га-Шана – Нового 5782-го року за іудейським календарем до Умані прибули майже 29 тисяч хасидів. З 6 до 8 вересня вони здійснювали паломництво до могили рабина Нахмана.

— Приблизно 14,3 відсотки паломників, які повернулися з Умані дали позитивний результат на COVID-19, — повідомив The Jerusalem Post представник Magen Давид Адом. — В загальному, за даними MDA, 2000 людей з тих, хто повернувся з українського міста дали позитивний результат в пунктах экспрес-тестування в Умані і в терміналі київського аеропорту. 

Управління з питань народонаселення (Ізраїль) заяви­ло про те, що ті, в кого був виявлений позитивний результат на коронавірус були інфіковані в Україні. Також було повідом­лено, що є інформація про те, що десятки заражених паломників вилетіли рейсами до Ізраїлю з підробними документами. 16 таких людей були затримані по прибуттю до Ізраїлю співробітниками прикордонної служби Управління з питань народонаселення і передані до поліції. 

Станом на 10 вересня вже 117 громадян Ізраїлю, які повернулися з паломництва до Умані, підозрюються у підробці тестів на коронавірус. Їх буде викликано на допит до Міністерства внутрішньої безпеки після того, як вони відбудуть обов’язкову самоізоляцію, повідомляє прес-служба відомства. Хасидам загрожує кримінальне переслідування, значний штраф, а також позбавлення волі на строк до п’яти років.

Крім того, повідомляється, що до Ізраїлю повернулися 156 осіб, у яких було
діагностовано коронавірус. Ще близько 2 тис. змушені були залишитися на території України, оскільки перед вильотом вони здали позитивний тест на Covid-19.

Тим часом жодної офіційної інформації про статистику захворювання на коронавірус в Умані місцева влада не оприлюднює. Єдине джерело зведеної по області інформації — сайт Черкаської обласної державної адміністрації та особиста сторінка у facebook заступника голови ОДА
Лариси Кошової. 

За її даними, станом на 14 вересня за добу лабораторний центр підтвердив коронавірус у  47 мешканців міста  Умань. (Для порівняння: 10 вересня ця цифра становила 8 людей, 9 вересня — 4, 8 вересня — 3). На стаціонарному лікуванні в Уманській міській лікарні перебуває 24 пацієнти із підтвердженим діагнозом COVID-19, в Уманській ЦРЛ — 1.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.