Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 70
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

«Чотири лапи» в Умані

admin

22-07-2021

16

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

 Ця акція відбувається на запрошення черкаського обласного благодійного фонду «Життя». Представники МБФ «Four Paws International» протягом трьох місяців допомагають стерилізувати та вакцинувати проти сказу бездомних тварин в Черкаській області. Попередньо ТОВ «Чотири Лапи Україна» вже попрацювали в Смілі, Тальному, Жашкові,

Христинівці. Метою проєкту є зниження чисельності безпритульних тварин на вулицях, шляхом їх стерилізації та прилаштування в нові сім’ї. Всіх небайдужих уманчан запрошують приєднатися до проєкту і надати інформацію про місця скупчення тварин на вулицях міста, або ж приєднатися до команди волонтерів і попрацювати з безпритульними тваринами.

Доречною буде і підтримка організацій, які опікуються тваринами.

По п’ятницях, за по­пе­ред­нім записом, проводиться стерилізація безпородних тварин, якими опікуються волонтери. Телефонувати просять в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9 до 18 години: +380679212289.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.