Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 65
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

ЕПОХА ДИНОЗАВРІВ В УМАНІ-2

admin

18-08-2021

16

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

«DinoSofia» – це унікальний парк динозаврів, у якому розміщено понад 60 експонатів.

На відвідувачів чекає не просто огляд динозаврів, а справжня подорож на «машині часу». Лишень ціна білетів повертає уманчан у реальність. Тому, у цієї теми є значний суспільний резонанс. Думки відвідувачів розділились. Одні  задоволені відкриттям парку та не звернули уваги на ціну квитка, інші  не зрозуміли чому мають платити двічі за вхід на одну територію. Багато нарікань було щодо назви парку та взагалі на розміщення динозаврів на території «Софіївки», хоч і Нової. Багато хто припустив, що локацію та ім’я дендропарку «Софіївка» недобросовісно використали для підприємницької діяльності. 

З метою об’єктивної поінформованості уманчан редакція газети «Уманська Зоря» звернулась  до директора Національного дендрологічного парку «Софіївка» Івана Косенка з переліком питань аби розставити всі крапки над «І»:

1. Хто є власником парку «Dino Sofia Park»?

2. Кому належать експозиції розташовані у парку «Dino Sofia Park»?

3. Хто отримує кош­ти/прибуток від продажу квитків у парк «Dino Sofia Park»?

4. На яких підставах власники парку «Dino Sofia Park»/власники експозиції у парку «Dino Sofia Park» користуються земельною ділянкою з кадастровим номером 7110800000: 05:001:0271?

5. Чому та на яких підставах квитки до приватного парку «Dino Sofia Park» продаються у касах фентезі-парку «Нова Софіївка» та парку «Софіївка» НАН України?

6. На рахунок якої юридичної особи здійснюється перерахування коштів отриманих за вхід до фентезі-парку «Нова Софіївка» та парку «Dino Sofia Park» у безготівковій формі?

7. На яких підставах ТОВ «ТРК «ТІМ» розташувало власні термінали для оплати вхідних квитків у парки поруч з касою?

Відповідь опублікуємо на сторінках газети «Уманська Зоря». Сподіваємось, що  наш лист не порине у загублений світ!

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.