Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 66
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Герої не вмирають, допоки їх пам’ятають

admin

02-09-2021

20

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів
Герої не вмирають! Слава Героям! 

Учасники патріотичної акції, а це ветерани АТО/ООС, військовослужбовці, волонтери, студенти, школярі, спортсмени, вихованці ДЮСШ бігли за маршрутом: площа Перемоги – вул. Київська – вул. Тищика – вул. Європейська – вул. Небесної Сотні – Пам’ятний знак загиб­лим уманчанам в АТО.

Кожен бажаючий зміг приєднатися до бігунів на будь-якому з етапів маршруту. Ветерани російсько-української війни подолали найдовшу дистанцію ─ від танку до пам’ятного знаку.

Кожен учасник біг із закріпленим на футболці іменем загиблого захисника України. Ветерани біг­ли за своїх побратимів, а уманчани ─ за тих, хто поліг на війні, щоб підтримати родини загиб­лих, показати, що про подвиг їхніх синів пам’ятають і шанують.

На Алеї Героїв всіх учасників чекали матері і дружини загиблих в АТО уманчан. Вони щиро подякували кожному учаснику за пам’ять і шану до захисників, і особливо ─ за те, що імена їхніх синів були на футболках молодих людей. 

У 2018 році таку акцію пам’яті вперше запропонував Олег Дурмасенко ─ батько загиблого героя російсько-української війни. А вже наступного року в забігу взяли участь 600 учасників, і акцію підтримало Міністерство ветеранів. Цьогоріч патріотичні легкоатлетичні забіги відбулися у 26 містах.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.