Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 66
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Хоч погуляємо: парк за 77 мільйонів і ковзанка за 11

admin

29-07-2021

223

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Та не встигли завершити аукціон на 77 млн. грн, як УКП «Комунальник» оголосив про тендер на 11 750 000,00 грн. на придбання технологічного обладнання та устаткування для відпочину та дозвілля. В описі зазначено, що до 15 листопада 2021 року має бути закуплено обладнання для облаштування ялинки, катків, гірки та інших локацій. Місце поставки товарів: місто Умань, Площа Соборності, 1 та прилеглі території. 

Окремою стрічкою прописані: штучна стовбурова ялинка з прикрасами, освітленням, огорожею та дитячий атракціон. 
В своїх постах у соціальних мережах Антон Яценко пояснює незадоволеним уманчанам, що (цитата): 
«Мова йде тут про ціле зимове містечко, яке буде працювати ЩОРОКУ з середини листопада по середину березня. Включає в себе два катка (800 м та 200 м) — один на коньках, інший на тюбах (катки не заливні, а обладнані (такі як Рошен). Також велика горка на тюбах, льодяна кімната з фигурами, снігова пушка, супутня техніка, паровозик для малюків, домік санта клауса, багато гирлянд та ялинка, а також коньки та інше. Тобто це інвест проект міста, який дасть можливість на цей період місту розвиватись також.

Додатково передбачено ще мапінг шоу та культурні заходи в будинку культури, який зараз реставрується. Теріторія городка включатиме площу, міський парк, теріторію навколо костьолу.Ще там будуть торгові точки (хот доги, глинтвейн, чай, шоколад і тд). За рахунок проката коньков окупиться місту за три роки плюс мінус, все інше безкоштовно крім торговлі). Нагадаю, що в місті приблизно 11 тисяч дітей, 5 тис студентів, багато молоді».

А ми хочемо НАГАДАТИ депутатові, що його обирали не розважати людей в Умані, а працювати у Верховній Раді, створювати і приймати закони, які забезпечать подальший економічний розвиток країни і територіальних громад. Працюйте у Верховній Раді так, щоб ми самі захотіли веселитися і розважатися. 

А коли, за результатами Вашої законотворчої роботи закінчиться війна і COVID не вбиватиме людей без поділу на вік, стать і соціальну ієрархію; будуть створені робочі місця, молодь не їхатиме на заробітки за кордон; якість життя українців буде достойною; ціни і тарифи не будуть вищими за дохід родини…ми в Умані — зробимо хороші дороги, вуличне освітлення, оновимо систему тепло- та водопостачання, відремонтуємо школи, лікарні … Ми залюбки разом з вами покатаємося на тюбах біля ялинки і погуляємо в парках з фонтанами.

А поки що водопостачання + водовідведення в Умані НАЙДОРОЖЧЕ в Україні.

Станом на 01.01.2021 року за даними НКРЕ, послуга КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» Уманської міської ради коштує для всіх категорій споживачів: 29,10 (водопостачання) та 21,612 (водовідведення). Тобто, 1 кубометр води уманчанам коштує 50,712 грн (з ПДВ). 

(З нами намагалися «змагатися» за вартість води, але «програли»: Павлоград (39, 16 грн/1 м куб.), Ужгород (32,26 грн./1 м.куб.). 

І не забудьте, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), передала повноваження з регулювання діяльності підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) органам місцевого самоврядування, а значить ціни на теп­ло в цей опалювальний сезон вже буде затверджувати Уманська міська рада. І якщо ціна буде справедливою (обгрунтованою), то вона буде непомірною для людей, а якщо ціну для людей занизять, то всі витрати ляжуть на міський бюд­жет.

А чи є в ньому на це кош­ти? Чи всі пішли на парки та гойдалки? Чи, як не зігріємося, то хоч покатаємося?

Коментарі ()

    Додавання нових коментарів заборонене.