Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 68
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Хто насправді ображає виборців 200 округу

admin

05-08-2021

23

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Я Микола Шевченко, народився і виріс в Умані. Тут прожив усе своє життя, працював, виростив дітей, гляжу онуків, перебуваю на заслуженому відпочинку. Я багато бачив і чув за своє життя, але є таке, що я не можу зрозуміти. Мене не так давно діти зареєстрували у фейсбуці і навчили ним користуватися. Так от я не можу зрозуміти, хіба може наш депутат Яценко в коментарях так ображати людей і так грубо та неввічливо  спілкуватися?

Там і прямо посилає «на три букви», і обзиває і жінок по всякому, а чоловіків ще й гукає «розбиратися по-чоловічому». От я не вірю, що це наш депутат Антон Яценко. Я думаю, що це хтось назвався його іменем і поставив його фотографію і тепер так дискредитує нашого обранця. Думаю, що панові Антонові треба поскаржитися на такі недобросовісні дії до адміністрації фейсбуку, щоб їх або заблокували, або шо, бо просто обідно за людей, яких ображають і за депутата якого так дискредитують. Я ж думаю, що кожна нормальна людина має берегти своє ім’я і честь не тільки в житті, але й в інтернеті. Тим більше, народний обранець, бо ж має керуватися Законом України «Про статус народного депутата України», де стаття 8 називається «Депутатська етика»: 

1. У своїй діяльності народний депутат повинен дотримуватися загальновизнаних норм моралі; завжди зберігати власну гідність, поважати честь і гідність інших народних депутатів, службових та посадових осіб і громадян; утримуватись від дій, заяв та вчинків, що компрометують його самого, виборців, Верховну Раду України, державу.

2. Неприпустимим є використання народним депутатом свого депутатського мандата всупереч загальновизнаним нормам моралі, правам і свободам людини і громадянина, законним інтересам суспільства і держави.

3. Народний депутат не повинен використовувати депутатський мандат в особистих, зокрема корисливих, цілях.

 

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.