Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 75
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Хто зганьбив Умань на весь світ

admin

16-09-2021

22

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

В цьому році, з огляду на висвітлення в ЗМІ, склалося враження, що підготовка до Рош га-Шана здійснювалася у період відсутності міського голови міста Умань. Принаймні присутності Ірини Плетньової ніхто не помітив. Жодної офіційної інформації, жодного коментаря з приводу скандалів щодо туристичного збору, щодо фальшивих тестів на COVID 19, щодо рівня захворюваності ─ уманчани не отримали.

Натомість, всі іноземні та українські видання майорять заголовками про Умань. 

І на жаль, не про те, що Умань ─ надзвичайно затишне місто у самому центрі України, «Місто, де тебе чекають».   

11-12 вересня у майже півтори тисячі ізраїльтян після повернення з України виявили коронавірус, чимало громадян цієї країни 6-8 вересня відвідували Умань, де святкували

Рош га-Шана, писала ізраїльська газета Haaretz з посиланням на дані Міністерства охорони здоров’я країни.

За вихідні в Ізраїль повернулися 1 713 людей, які отримали позитивний тест на коронавірус. З них 1 439 випадків було у людей, які повернулися з України.

Крім того, понад 200 ізраїльтян після повернення з України намагалися використати підроблений тест на коронавірус. У декого з них, зреш­тою виявили інфікування.

THE NEW YORK TIMES пише, що Ізраїль підозрює паломників–хасидів, які повернулися з Умані, Україна, в підробці результатів тестів на коронавірус. 

У публікації hromadske «Чиновники заперечують спалах COVID-19 в Умані. В Ізраїлі писали про збільшення захворюваності після повернення хасидів». Інформацію спростували начальник Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Юрій Савенко, заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова, директор Уманського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Юрій Пальчак та голова Уманської райдерж­адміністрації Ігор Миклащук. Про міського голову міста Умань Ірину Плетньову — ані пари з вуст.

Важливо, що на офіційній сторінці міського голови Ірини Плетньової та Виконкому Уманської міської ради, у мережі Фейсбук, теж немає жодної офіційної інформації щодо РОШ ГА-ШАНА та стану захворюваності на COVID в Умані. Невже, це не хвилює міського голову?

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.