Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 72
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Із сесії міської ради

admin

19-07-2021

13

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів
Скандальна заява від пп «За майбутнє»

Скандальну  заяву зробила голова фракції «За майбутнє» Білянівська Діана, яка звинуватила директора школи №9 Мельник Оксану Іванівну в хабарництві та  в розпиванні спиртних напоїв на робочому місті. Звернулась з вимогою звільнити директора школи. 

В свою чергу  міський голова Ірина Плетньова (партія «За майбутнє») зазначила, що Оксана Мельник буде звільнена
цього ж дня.

Варто зазначити, що депутат міської ради має відповідний статус, який зобов’язує дотримуватись етичних норм у своїй діяльності. Але дивлячись на перші кроки деяких депутатів Уманської міської ради 8 скликання, здається, що норми моралі, етики та  відповідальності за свої дії у них ВІДСУТНІ.

Вчителі та батьки ЗОШ №9 вважають, що ця ситуація принижує авторитет школи, а не лише Оксани Іванівни. На їх думку така антиреклама зменшить можливість сформувати перші класи у цьому році, а школа може готуватись до закриття. 

Наступна заява пролунала від «Слуг Народу»

Керівник фракції «Слуга Народу» Олег Ганіч, заявив про завищені ціни  на придбання котелень та обладнання до них. Зазначив, що групою депутатів було проведено огляд ряду міських котелень та зафіксовано неефективність їхнього використання, що призводить до завищеного тарифу на теплопостачання. Звернувся з вимогою до міського голови І.Г. Плетньової створити наглядові ради над діяльністю  комунальних підприємств, звільнити директора КП «Уманьтеплокомуненерго» В.Г. Христинця та провести аудит даного підприємства. 

Натомість Володимир Христинець зазначив, що він здивований заявою депутата міської ради і що не заперечує щодо проведення аудиту на підприємстві. Виправдовуватись не буде, і не має бажання. Наголосив, що оцінку його роботі, як керівника, мають дати фахівці та правоохоронні органи. В разі виявлення порушень він готовий написати заяву на звільнення. Та звинувачувати його в недбалості та непрофесіоналізмі неприпустимо.

Будемо слідкувати за розвит­ком подій.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.