Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 48
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Кадрова карусель набирає обертів: хто став заступником міського голови

admin

27-07-2021

24

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Серед рішень, заради яких позачергово зібралися на голосування депутати Уманської міської ради було таке: 

— Звільнили з посади заступника міського голови Ольгу Чепку. 

«Дуже прикро, що Ольга Володимирівна вирішила піти. Але я вдячна їй, що в певний період, складний період часу для нас, вона була поряд. Вона допомагала в усіх питаннях та за станом здоров’я вона проситься її відпустити»

— зазначила міський голова Ірина Плетньова.

Натомість депутати затвердили на посаду заступника міського голови Галину Кучер.

«Я впевнена, що кожний з вас знає Галину Михайлівну з кращої сторони, як трудоголіка та  гарного організатора»

— висловилась міський голова.

Зазначимо, що це третій прихід Галини Кучер на посаду заступника міського голови. Аналогічну посаду вона обій­мала за часів головування Юрія Бодрова, Олександра Цебрія, і ось тепер — Ірини Плетньової. 

Що відомо про Галину Кучер

З відкритих джерел: кавалер ордена княгині Ольги III ступеня, Заслужений працівник соціальної сфери України.  

Народилась в с. Романівка Тальнівського району Черкаської області 18 березня 1956 року. Вищу освіту здобула в Одеському державному університеті ім. І.І. Мечникова (1982) за спеціальністю «правознавство». Закінчила аспірантуру Київського НД Центру з проблем зайнятості населення та ринку праці за спеціальністю «економіка праці». Трудовий шлях розпочала у 1975 році, після закінчення Чернігівського юридичного технікуму за направленням поїхала на роботу в м. Умань, де незмінно працює у системі соціального захисту населення. Пройшла шлях від інспектора до заступника міського голови, начальника управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Парадокс, але тим не менш: 

Рівно рік тому, 17 липня 2020 року на пленарному засіданні Верховної Ради Украї­ни, під час години запитань до Уряду, народний депутат Антон Яценко звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністерства внутрішніх справ щодо вжиття необхідних заходів для припинення шахрайських дій, які здійснює Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Пряма мова Антона Яценка:

«… Ми зараз прийняли Закон про вибори вчора і почали вже запроваджувати кримінальні схеми, як виграти на виборах. Я лише на прикладі міста Умані скажу що, наприклад, вчора заступник міського голови пані такая Кучер дала команду щоб зробити так званий соціальний паспорт, який не передбачений законом. Ходять по пенсіонерам всім, збирають дані, пропонують якісь блага, пільги, і я прошу, щоб МВС на цьому прикладі провела роботу і дали оцінку що ми можемо зробити…»

Також Антон Яценко зауважив, що зазначеними діями Галина Кучер скоює посадовий злочин та підставляє під небезпеку уманчан. Після виступу нардепа Прем’єр-міністр Шмигаль дав доручення Міністерству внутрішніх справ взяти на контроль це питання. Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зазначив, що буде проведено перевірку та взято під контроль. Окрім того, міністр соціальної політики Марина Лазебна наголосила, що Законом України передбачений захист персональних даних, тому будуть розбиратись в зазначеній ситуації.

Також на підконтрольних медійних ресурсах, і в соціальних мережах (зокрема публікація на порталі umannews.in.ua від 18.07.2020 р. «ОБЕРЕЖНО! В Умані діє нова шахрайська схема»). Було вказано, що Яценко передає Галині Кучер персональний привіт, зауваживши, що доведеться вивчити ще ряд справ, серед яких: незаконне оформлення субсидій громадянам, зловживання службовим становищем при розподілі путівок на лікування пільгових категорій громадян та заволодіння нерухомим майном (квартири, будинки, земельні ділянки) одиноких громадян, які не мають спадкоємців та інші.

Що змінилося за рік, і чому Галина Кучер з опали знову потрапила на Олімп Уманської міської влади ─ пропонуємо читачам зробити висновки самостійно, адже офіційних коментарів на цю тему ми навряд чи дочекаємось, крім того що сказала Ірина Плетньова:

«…кожний з вас знає Галину Михайлівну з кращої сторони, як трудоголіка та  гарного організатора…»

— Традиційно на сесії прий­няли ряд питань щодо продажу та оренди комунального майна та земельних ділянок.

Тож, виставлено на торги:

— Будівлі гаражів, площею 329,1 кв. м, що складає 6/25 часток комплексу громадських будівель за адресою: Черкаська область, місто Умань, вулиця Грушевського, 12;

— Земельна ділянка за адресою: вул. Володимира Мономаха загальною площею 0,0100 га (кадастровий номер 7110800000:02:005: 1220)  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;

— Земельна ділянка за адресою: вул. Вокзальна площею 0,2986 га (кадастровий номер 7110800000:04:004:0132), в тому числі охоронна зона нав­коло (вздовж) об’єкта транспорту площею 0,1017 га  для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу; 

— Земельна ділянка за адресою: вул. Східна, 31  площею 0,1200 га (кадастровий номер 7110800000:02:005:1198) для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів  громадського харчування; 

— Земельна ділянка за адресою: вул. Комарова, 9 площею 0,2000 га для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування;

— Земельна ділянка для продажу права оренди на земельних торгах (кадастровий номер 7110800000:04:002:1162) Уманській міській раді для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,1200 га  за адресою:  вул. Незалежності, 61.

— Земельна ділянка для продажу права оренди на земельних торгах (кадастровий номер 7110800000:01:005:0441) Уманській міській раді для будівниц­тва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,0013 га за адресою: вул. Павлова, 75.

Більш детальна інформація щодо умов  продажу у рішеннях  17 сесії Уманської міської ради.

Депутати продали «УКРАЇНСЬКІЙ АВТОМОБІЛЬНІЙ КОРПОРАЦІЇ»  земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,7548 га (кадастровий номер 7110800000:01:005:0272) за адресою: вул. Бандери Степана, 6 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови  в сумі 5 004 324 (п’ять мільйонів чотири тисячі триста двадцять чотири) гривні.

(Влас. кор.)

Коментарі ()

    Додавання нових коментарів заборонене.