Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 69
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Кадрові каруселі тривають

admin

27-07-2021

15

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Ще 25 травня на сайті міської ради в розділі «Проекти рішень міської ради» з’явився «документ» (цитата):
 міська рада ВИРІШИЛА:

1. ЗАТВЕРДИТИ **********на посаді першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради та ввести його до складу виконавчого комітету Уманської міської ради.

2. ********** приступити до виконання повноважень першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради після закінчення трудової діяльності за поперед­нім місцем роботи.

Підстава: заява ********* від 25 травня 2021 року. 

Чиє ім’я заховане за десятьма зірочками, хто замінить міського голову у разі хвороби, відпустки чи відрядження, хто займається і відповідає за підготовку міста до зими ─ невідомо. 

Не має першого, не буде й другого

Натомість 29 червня стало відомо про те, що й Ольга Чепка подала заяву про звільнення з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Уманського району Черкаської області, за угодою сторін, 09 липня 2021 року.  В проекті рішення зазначено, що її також буде виведено зі складу виконавчого комітету Уманської міської ради.

Тут було б добре щоб незаангажований, принциповий, непідкупний, чесний журналіст Володимир Гамалиця повторно взяв інтерв’ю у Ольги Чепки  щодо реформ, змін та покращень, які їй вдалось зробити на посаді заступника міського голови. Адже було скільки обіцяно…

Секретар новий, партія та сама  

На XVI черговій сесії Уманської міської ради VIII скликання обрано секретаря Уманської міської ради. Нею стала 33-річна депутатка від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Катерина

Терещенко. Сайт міської ради інформує про те, що пані секретар народилася  03.01.1988 р. в Умані, закінчила Уманський національний університет садівниц­тва і Національну академію внутрішніх справ. Працювала помічником-консультантом народного депутата України. Відомо, що вона очолювала Харківську обласну організацію політичної партії

«Політичної партії Антона Яценка», працювала в Київському районному суді міста Харкова. 

Рокіровка у виконкомі 

На тій самій XVI черговій сесії Уманської міської ради VIII скликання депутати внес­ли зміни до складу виконавчого комітету Уманської міської ради. Вивели зі складу виконкому представників громадськості: Тетяну Павлушину і Юлію Моложанову-Маліновську. При цьому Юлія Моложанова-Маліновська була присутня на сесії і зазначила, що дізналась про її виключення зі складу виконкому з проекту рішення на сайті. До останнього сподівалась, що їй хоча б зателефонують та повідомлять про виключення. Але в апараті вирішили «не заморочуватись».  Замість виведених представників міської громади ввели в склад виконкому працівників підпорядкованих міському голові: Євгена Клімова — начальника управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради та Лесю Онищак – директорку УКП «КОМУНАЛЬНИК».  

Схоже на політичну розправу і формування «ручного» виконкому. Але заручником кадрових перегонів врешті стає місто і його мешканці. Люди, яких садять на важливі посади в органах місцевого самоврядування, повинні або надзвичайно швидко опанувати нові фахові знання вміння та навички і законодавчу базу для якісного виконання дорученої діяльності, АБО беззаперечно і бездумно виконувати команди. Тим новим, хто прийде на вакантні посади, дістанеться «загнана в кут» галузь: освіта, комуналка, культура, економіка, медицина (і т.д.) і величезна ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ перед людьми, Законом і шефом. 

А взагалі то, вже на часі Президенту та Парламенту звернути  увагу на народних депутатів на прикладі Умані.

СХОЖЕ НА ТЕ, ЩО місто Умань в свій час було віддано на поталу Антону Яценку. 
Бюджети всіх рівнів ріжуться на виконання його забаганок, з метою підняття його рейтингу і добробуту підрядних будівельних фірм.

За шляхетним будівництвом фонтанів, парків та скверів, приховано банальне відмивання коштів та збагачення
однієї людини. Місцеве самоврядування, як інститут втрачає свій сенс.

 Посади ділить Антон Яценко, життя та напрямок розвитку громади визначає Антон Яценко, навіть долю черепах в «Софіївці», визначає Антон Яценко. При цьому страждають люди, страждають підприємці. Немає здорової конкуренції при проведені тендерних закупівель. Збільшили податки. Підприємці змушені платити побори, незрозумілі платежі для вирішення питань у сфері землі та майна. Для того щоб напов­нити бюджет, з  якого Антон Яценко буде «кувати» свій рейтинг. Адже всі вже побачили: його не цікавить освіта, культура, медицина, — бо  на ці галузі потрібно витрачати гроші. Відсутня підготовка до опалювального періоду, а він не за горами! Натомість будується ще одна зона відпочинку за 25 мільйонів гривень – на зиму…

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.