Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 68
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Керування депутатами в «ручному» режимі

admin

19-07-2021

12

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів
НОВЕ БУДІВНИЦТВО

В місті планують збудувати багатофункціональний спортивний комплекс по вулиці Кизила Андрія,12 (територія Центрального стадіону). Загальна вартість об’єкту складає 98 мільйонів гривень. З державного бюджету планують отримати 78 млн. 400 грн., з міського бюджету 19 млн. 600 тис.грн.

При розгляді даного питання у депутатів виникли сумніви, чи зможе міський бюджет осилити суму  майже у 20 мільйонів гривень на нове будівництво? Міський голова запевнила, що за два роки об’єкт буде побудований. Будуть залучати кошти не лише з державного та міського бюджету, а й  підприємців.

Депутати внесли зміни до міського бюджету виділивши кошти у сумі:
— 3 млн.180 тис. грн. на реконструкцію Будинку культури;
— 1 млн.850 тис.грн. на утримання кладовищ КП «Комунальник»;
— 1 млн.грн. – на буріння та розвідування свердловин КП «Уманьводоканал»;
— 100 тис.грн. – на утримання новоствореної Муніципальної варти.

Варто зазначити, що депутати висловили невдоволення щодо термінового проведення сесії, оскільки не мали часу ознайомитись з матеріалами. Так, фракція «Європейська

Солідарність», крім одного депутата, взагалі не зявилась на сесію, тим самим висловила свій протест щодо підготовки сесій.

Депутати  фракції «Слуга народа» відмовились голосувати за виділення 1 мільйона гривень на КП «Уманьводоканал», в зв’язку з відсутністю обгрунтування. Тим самим ледь не зірвали прийняття рішення. Міський голова Ірина Плетньова не змогла переконати депутатів щодо необхідності прийняття рішення.

В роботу сесії особисто втрутився народний депутат Антон Яценко, який з’явився посеред засідання аби «переконати» депутатів та надати роз’яснення щодо піднятих питань.

З другої спроби рішення прийняли. З поіменним голосуванням кожен може ознайомитись на офіційному сайті  Уманської міської ради.

Схоже, «Велике будівництво» «малого Єрусалиму» в місті Умань буде не легким.

Чи вистачить сил та часу у Антона Яценка виконувати обов’язки народного депутата та міського голови одночасно? Слідкуємо за розвитком подій далі.

Коментарі ()

    Додавання нових коментарів заборонене.