Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 65
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Кого бояться міська влада і депутати

admin

27-07-2021

14

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Цікаво, кого так бояться міський голова і депутати, що оточили себе поліцією і в сесійній залі Будинку рад і навколо нього? 

Можливо, відповідь на це питання криється у порядку денному та прийнятих рішеннях. Всього під час сесії депутати розглянули 65 питань, з яких значна частина ─ про врегулювання земельних відносин та оцінку комунальної землі для виставлення на торги. 

Резонансні питання

Жваве обговорення викликало питання  Про внесення змін до рішення міської ради від 22.05.2020 року № 3.3-78/7 «Про місцеві податки і збори на 2021 рік». Оскільки даним рішенням міська рада звільнила Національний дендрологічний парк «Софіївка» від сплати земельного податку на 2021 рік». Депутати поцікавились чи законно приймати дане рішення та чи дотримано процедуру? Адже надворі червень місяць, а звільнення від сплати податку пропонувалось з січня місяця 2021 року, тобто заднім числом. Крім того, несправедливим видається те, що дендропарк «Софіївка» який є державною установою отримує таку пільгу, в той час як підприємцям міста навпаки піднімають податки. Варто зазначити, що прохання Колгоспного ринку залишити сплату земельного податку на рівні минулого року — відхилили. Міський голова Ірина Плетньова, сказала (дослівно): «Як ви знаєте на даний час в місті Умань на «Третьому ставі» проводяться роботи з реконструкції, облагороджування відпочивальної зони. Дендропарк «Софіївка» отримав в цьому році 25 млн. грн. і вони роблять упорядкування «Третього ставу», яким користуватимуться не туристи, які приїжджатимуть в місто Умань, а якраз саме  уманчани. Тому, я вважаю, раз вони дають таку допомогу місту, в розмірі 25 мільйонів. Тому, що це практично допомога місту. Там буде гарна відпочинкова зона для наших жителів. То ми можемо надати їм пільгу в розмірі 900 тисяч гривень на даний період…».

Запитання без відповідей

— Міський голово, Ірино Плетньова, а Ви поцікавились в уманчан, чи потрібна НАМ така зона відпочинку на ставі в який стікають усі нечистоти мікрорайону та Родниківки? Ви туди ВАШИХ дітей поведете купатися??? 

— Чому так вільно розпоряджаєтеся 25-ма мільйонами НАШИХ коштів, кош­тів платників податків??? Певно, ж є цільове призначення, де чітко вказано КОМУ і НА ЯКІ ПОТРЕБИ виділено гроші з бюджету держави. 

Кого і за чиїм наказом поліцейські Уманщини планували пакувати в ці автозаки 25 червня?

— І коли вже «Софіївці» вони зайві, і можуть бути спрямовані на чергові забаганки і фантазії народного депутата, то запитайте в ГРОМАДИ МІСТА, на що спрямувати кошти, де чергова злива вибила дорогу і змила тротуар. 

Політика міської влади на чолі з

Антоном Яценком вже не на жарт лякає уманчан. Кошти державного бюджету, міського бюджету мільйонами виділяються на парки, сквери, зони відпочинку. Натомість на школи,

Центр крові, комуналку та соціально-культурну сферу коштів не вистачає. 

«Про місцеві податки  і збори» на 2022 рік.
Депутати підняли руки «за» і одним махом збільшили розмір ставок по нерухомому майну та по платі за землю на 30%, а єдиний податок 2-ої групи збільшили на 2%, тобто з 15% до 17%.
Перед голосуванням до депутатів звернувся керівник фракції Слуга Народу Олег Ганіч, з проханням не приймати дане рішення. Зазначивши, що  не правильно в період пандемії, в період коли бізнес виживає піднімати податки. Необхідно підтримати підприємців, і дати можливість їм стати на ноги.
Володимир Слонський, депутат міської ради, зазначив, що потрібно шукати інші шляхи наповнення бюджету, а не придушувати тих, хто і так сплачує податки.
Але міський голова Ірина Плетньова, не перестає дивувати своїми висловлюваннями. Пряма мова: «Не можеш утримувати бізнес — іди найманим працівником».
Міський голова і її сателіти не зважили на зауваження частини депутатів та затвердили збільшення податків.
Отже, платіть більше, шановні підприємці і в Умані буде ще один парк  і фонтан.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.