Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 72
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Марш, якого «не було»

admin

30-09-2021

17

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Десятки учасників бойових дій на Донбасі, волонтерів, майданівців, родини загиблих героїв і рідні нинішніх військовослужбовців, Героїв Небесної Сотні розгорнули найбільший міський синьо-жовтий прапор і рушили ходою з центру міста, до Алеї героїв, де вшанували загиблих земляків – героїв російсько-української війни, а потім ─ до пам’ятника героям національно-визвольного пов­стання «коліївщини» Гонті і Залізняку.  

 

Учасники уманського Маршу Захисників України гордо крокували головними вулицями рідного міста під оплески і вітання перехожих та сигнали автівок. Місто вітало своїх героїв, своїх захисників.

Натомість представників міської влади і депутатів не було і не могло бути поміж патрі­отів. Тому що не можуть йти поряд ті, хто любить і боронить Україну ціною власного життя і життя найдорожчих людей, і ті: 

— хто називає Майдан «заварушкою»; 

— сидить під час виконання Гімну України; 

— хто голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року;


— хто ображає захисників і волонтерів та судиться з ними у судах; 

— хто вигнав волонтерів з приміщення волонтерського Центру; 

— хто став посіпакою і німим свідком (а значить співучасником) покарання непокірних, прагненню криміналізувати опозицію місцевій владі та будь який прояв громадянської непокори або іншої думки; 

— хто в День Державного Прапора України перетворив його на посміховисько надягнувши на ростовий костюм динозавра в парку «DinoSofia» і жахав дітей та смішив дорослих; 

— хто під страхом звільнення з роботи заборонив своїм підлег­лим приєднатися до неофі­ційних міських святкових заходів. 

Учасники уманського Маршу НЕСКОРЕНИХ гуртувалися через соціальні мережі і за особистими телефонними дзвінками. Їх ніхто не змушував купувати блакитні і жовті футболки по 120 гривень, щоб стати тлом на урочистих заходах. 

Учасники Маршу НЕСКОРЕНИХ надягають на парад вишиванку і СВОЮ військову форму, вміють ходити так, щоб діти і дорослі аплодували своїм захисникам та звертаються до тих, хто боїться: 

«Йдіть разом з нами, підтримайте побратимів, друзів. Йдіть разом з нами заради тих, хто крокувати вже не зможе!... Йдіть разом з нами заради тих, задля кого ми ведемо цю боротьбу — заради нащадків наших! Приходьте, щоб бачив весь світ велику любов українців до своєї Батьківщини, до своєї неньки України!». 

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.