Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 45
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Міська влада виділила 1 млн 400 тис грн на проєкт нового парку в Умані

admin

19-07-2021

18

Рейтинг: 4/5 - 1 голосів

12 лютого відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради в електронній системі публічних закупівель Prozorro оголосив про проведення тендеру на розроблення проектної документації по об’єкту: «Будівництво ландшафтно-паркового комплексу «Умань. Дружба. Єрусалим» в зоні зелених насаджень громадського користування вздовж русла річки Уманки, м. Умань Черкаської області». Послуга ідентифікована за кодом національного класифікатора України ДК 021:2015: 71320000-7— Послуги з інженерного проектування. 

Місцем виконання робіт (надання послуг) зазначено місто Умань.

Строк виконання робіт зазначено: 31 травня 2021

Подача пропозицій триває до 25 лютого 2021 року

Цей парк має поєднати пониззя р. Уманка від Осташівського ставу вздовж русла річки Уманка і до мікрорайону перебування паломників-хасидів та фентезі-парку «Нова Софіївка».

І все б то воно було добре, коли б не скорочували сьогодні в Умані людей у штатах і не закривали шляхом припинення заклади медицини, культури, освіти. Коли б усі комунікації були справні та дієві, дороги відремонтовані та посипані вчасно протиожеледною сумішшю… І так кожен уманець назве зараз 3 ─ 5 ─ 10 першочергових гос­трих міських проблем на які терміново треба виділити кошти з міського бюджету. І здається, що новий парк, яким би гарним він не був посяде у цьому рейтингу далеко не перше місце. Але міській владі, депутатам міської ради, які не живуть в Умані, або й живуть та не перейма­ються долею городян, парк від Осташівки до «Нової Софіївки» видається першочерговим завданням. І цікаво, яким коштом будуть будувати новий парк? Якою буде вартість самого будівництва? Якщо зважити на вартість проектно-кошторисної документації, то зазвичай вона становить не менше 10% вартості всього проекту. Тобто, за найприблизнішими розрахунками сам парк коштуватиме платникам податків більше 14 мільйонів гривень. Хочеться запитати в уманчан ─ це точно саме та стаття витрат, яка сьогодні актуальна і болюча для міста? А депутатів хочеться попросити піти і зустрітися зі своїми виборцями, і запитати у них, що потрібно сьогодні місту Умані в першу чергу, а з чим можна і зачекати. 

Ганна ПОКУСАЙ 

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.