Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 73
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Нове діагностичне обладнання працює в Уманській центральній міській лікарні

admin

16-09-2021

14

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Як інформує офіційний сайт Уманської міської ради, діагностику на томографі та рентген-апараті безкоштовно, за електронними направленнями від сімейного лікаря та лікарів вузької спеціалізації можуть пройти жителі Умані та Уманського району. Пацієнтів, доправлених бригадами швидкої медичної допомоги, за необхідності також будуть обстежувати безкоштовно.

Пацієнти з пневмонією чи іншим важким захворюванням, які потребують невідкладної медичної допомоги, можуть у будь-який час самостійно звернутись до лікаря приймального відділення екстреної медичної допомоги Уманської центральної міської лікарні. Він дасть електронне направлення на безкоштовну діагностику. Результат обстеження можна отримати, як у роздрукованому вигляді, так і на власний носій (флешку).

Пацієнти, які не мають направлення, але за власним бажанням хочуть зробити рентген, чи обстеження на КТ, повинні оплатити діагностичні послуги згідно розцінок Уманської центральної міської лікарні.

Адреса: м. Умань, вул. Шевченка 50, Уманська центральна міська лікарня, 1 поверх терапевтичного корпусу (5-ти поверхова будівля), відділення екстреної медичної допомоги.

Графік роботи:
Цілодобово, без вихідних (для пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги)
з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00 (планова діагностика за попереднім записом) 
Телефони для довідок: +38 (066) 753-95-12;
+38 (098) 988-99-71.

(Джерело: uman-rada.gov.ua)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.