Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 70
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Нові директори

admin

04-11-2021

28

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Згідно з протоколом, комісія затвердила кандидатом на призначення на посаду директора Уманської міської централізованої системи бібліотек — Людмилу Чупряк, кандидатом на призначення на посаду директора Уманського крає­знавчого музею — Євгенія Гуменюка.

— Що відомо про Євгенія Гуменюка: народився в місті Жашків, випускник історичного факультету УДПУ. Паралельно з навчанням працював науковим співробітником Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», був активним учасником студентського театру, у вільний час грає на гітарі і це називає головним захопленням. Брав участь у ХVI

Ювілейному Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Червона Рута», проводив театралізовані екскурсії в підземеллях ДІАЗ «Стара Умань».  

— Людмила Чупряк — випускниця філологічного факультету УДПУ. Книжки любить з дитинства. Перше і єдине місце роботи — Уманська міська централізована система біб­ліотек.

Почала працювати бібліотекаркою, працює директоркою. Веде «клуб анонімних авторів» при бібіліотеці, тренінги  для дітей і молоді.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.