Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 73
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

ОДНОГОЛОСНО

admin

23-09-2021

23

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

На початку сесії привітали рятувальників з професійним святом та вручили Подяки міського голови за вагомий внесок у забезпечення пожежної безпеки в місті Умань, високий

професіоналізм та з нагоди професійного свята «Дня рятівника».
Марію Шаманську привітали з отриманням спортивного звання «Майстер спорту України» з веслування на байдарках і каноє відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 2 серпня 2021 року № 2734.

Вручили Подяку міського голови за здобуте 3 місце у міжнародній регаті «Olympic Hopes Regatta 2021» з веслування на байдарках і каное, яка відбулась у Чехії в м. Рачіце вихованцю  Уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1, учню школи №8 — Андрію Пензаю та  його тренеру — Олександру Рожанському.
На сесії були відсутні депутати фракції Слуга народу в повному складі, як заявлено:
«в зв’язку з партійним зібранням у Києві».

Натомість на сесію прийшли волонтери, представники ГО та АТОвці. Оскільки на сесії розглядались резонансні питання «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Уманської міської територіальної громади» — Антону Яценку та «Про втрату чинності рішення Уманської міської ради від 11 листопада 2014 року № 3.11-62/6 «Про заборону використання піротехнічних засобів (феєрверків) в м. Умань».

Слід зазначити, що депутати, присутні в сесійній залі, одноголосно проголосували за ці питання. Тож, феєрверкам у місті бути. 

Спроби волонтерки Ольги Ситник звернутись до сумління депутатів з запитаннями: Чи знають вони, що в країні продовжується вій­на? Чи не соромно їм буде дивитись в очі родинам загиблих?  Чи думають вони про хлопців, які воювали та продовжують воювати?  Що на разі не час феєрверкам, і це питання не першої необхідності, були марними. Рішення прийнято.

«Життя продовжується» ─ зазначила міський голова Ірина Плетньова.

Отож, чекаємо грандіозних феєрверків на честь Почесного громадянина міста Умань Яценка Антона Володимировича. Незрозуміло лише, як скорелюється така показова турбота Антона Яценка про тварин, яку він вважає своїм життєвим покликанням, адже відомо, що фейєрверки шкідливі не лише для людей (хоча на це депутатам начхати), але й для тварин.  

Присутні депутати розглянули ряд програм, поділили кош­ти, між іншим, виділили ще один
мільйон гривень на притулок для тварин та прийняли ряд рішень щодо комунальної власності та земельних ділянок.

ПРОДАЄТЬСЯ:

— Демонтований пам’ятник В.І.Леніну;

 — нежитлові приміщення площею 1 001,5 кв. м, що складають 43/50 часток від нежитлових будівель за адресою: Черкаська область, місто Умань, вулиця Шевченка, 26 а;

 — нежитлові приміщення площею 474,6 кв. м, за адресою: Черкаська область, місто Умань, вулиця Велика фонтанна, 5

—  нежитлова адміністративна будівля, загальною площею приміщень 458,8 кв. м, за адресою: Черкаська область, місто Умань, вулиця Кизила Андрія, 3 а.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.