Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 72
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

ПАНИ ЧУБЛЯТЬСЯ, А У ХОЛОПІВ ЧУБИ ТРІЩАТЬ...

admin

04-11-2021

64

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Паланська СТГ б’є на сполох, бо можуть залишитись без бюджету, адже відомо, що Уманський тепличний комбінат є основ­ним бюджетоутворюючим підприємством Паланської громади.

Депутати Паланської територіальної громади зібрали позачергову сесію аби прий­няти Звернення:

─ до Президента України та Верховної ради України з метою упорядкувати питання сплати податків на законодавчому рівні;

─ до Уманської міської ради, щоб не робили заручниками своїх мешканців;

─ до Черкаської обласної державної адміністрації, районної адміністрації;

─ до правоохоронних органів щодо створення критичної ситуації на підприємстві.

Ігор Миклащук — голова Уманської районної держ­адміністрації хутко провів комісію: ТЕБ та НС за участі представників місцевих підрозділів ДСНС, Нацполіції,

Держпродспоживслужби, закладів охорони здоров’я, комунального підприємства «Уманьводоканал», голів Паланської та Уманської ТГ, з метою проаналізувати ситуацію стосовно відключення від водовідведення ПОСП «Уманський тепличний комбінат», про що повідомив на своїй сторінці Фейсбук. 

Зазначив, що в умовах карантинних обмежень спричинених новою хвилею захворюваності на COVID-19 санітарно-епідеміологічне благополуччя і забезпечення водопостачання та водовідведення для підприємства та прилеглого мікрорайону є першочерговим завданням.

Міський голова Ірина Плетньова в свою чергу зазначила: «Водозабезпечення будинків можемо забезпечити нормальною якісною питною водою, а внутрішні проблеми між двома підприємствами, вибачте, хай вони вирішують самі».

На що Ігор Миклащук заперечив, що не все так просто. Оскільки згідно статті 12 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» такі рішення приймаються місцевими держ­адміністраціями та органами місцевого самоврядування. 

Руслан Яремчук Голова Паланської СТГ зазначив, що в діях КП «Уманьводоканал» вбачається тиск і простий шантаж. Що це питання переведено в політичну площину та плату податків. 

За підсумками роботи комісія прийняла рішення — рекомендувати КП «Уманьводоканал» відновити водовідведення для ПОСП «Уманський тепличний комбінат». 
Між іншим, майже всі більш-менш потужні підприємства району, «на прохання», вже перереєструвались, і наразі сплачують податки до бюджету міста Умань. Залишився ПОСП «Уманський тепличний комбінат». 

Тож, хто кого — покаже час.

Слід нагадати читачам, що упродовж багатьох років і до сьогодні існують не вирішені питання, стосовно меж Умані з Паланською громадою, це і Родниківка і Піківець. Адже керівники та їх «сірі кардинали» ніяк не хотіли поступатись бодай клаптиком землі. І тут ніяк не йдеться про інтереси жителів міста чи села. Дивно, що районні «паничі», проводячи більше часу в місті Умань, користуючись інфраструктурою міста, вже довгий час бігають по судах, з метою відтягти собі землі уманської громади.

І ось знову пожинаємо плоди виборчої кампанії, коли київський, уманський, районний бомонд міряються, хто крутіший і впливовіший? А нам доведеться бути свідками цієї постійної війни. І байдуже, що заручниками політичних ігор є прості люди, які працюють, навчають дітей, просто живуть…І не важливо в місті, чи селі. Пани чубляться, а у холопів чуби тріщать.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.