Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 69
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Почесного відзначимо салютом

admin

09-09-2021

14

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

3 вересня о 07:56 (за 4 хвилини до початку робочого дня) з’явився проєкт «Про втрату чинності рішення Уманської міської ради від 11 листопада 2014 року № 3.11-62/6 «Про заборону використання піротехнічних засобів (феєрверків) в м.Умань», згідно якого: «Визнати таким, що втратило чинність рішення Уманської міської ради від 11 листопада 2014 року №3.11-62/6 «Про заборону використання піротехнічних засобів (феєрверків) в м.Умань».

ТОБТО: депутати Уманської міської ради проголосують (а тут жодного сумніву, що «ОДНОГОЛОСНО»), про те, що в Умані вже можна запускати феєрверки.  ПЛЮВАТИ їм на те, що в країні триває війна, щодня продовжуються обстріли і ми втрачаємо наших захисників. ПЛЮВАТИ їм на те, що феєрверки – травмуючий фактор для тих, хто воював, і для людей (а особливо дітей), які пережили обстріли і бомбардування. ПЛЮВАТИ на те, що такі «розваги» суперечать нормам моралі та викликають суспільне напруження. ПЛЮВАТИ, що світова спільнота стурбована низьким рівнем психологічної реабілітації учасників АТО/ООС і членів їх родин, а Президенту України Володимиру Зеленському подарували під час офіційних зустрічей в США книгу про методи лікування військовослужбовців з легкою черепно-мозковою травмою та /або струсом мозку «Легка черепно-мозкова травма».

Що ж ми будемо так в Умані святкувати, щоб аж запускати феєрверки і салюти, «гудіти на всю котушку» під час розважальних видовищ з використанням піротехнічних засобів? 

Відповідь на це запитання була оприлюднена того ж таки 3 вересня о 17:11 (за 4 хвилини до закінчення робочого дня): проект рішення Уманської міської ради «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Уманської міської територіальної громади». Кому, спитаєте Ви? 

А ось Вам: «…міська рада ВИРІШИЛА: 1. За вагомий особистий внесок у розвиток міської територіальної громади, активну громадську позицію, піднесення авторитету міста на рівні держави, багаторічну плідну працю, за благодійну та громадську діяльність, високі досягнення у вирішенні зав­дань соціально - економічного розвитку Уманської міської територіальної громади, присвоїти звання «Почесний громадянин Уманської міської територіальної громади», Яценку Антону Володимировичу.

І ПЛЮВАТИ, що в Умані на час війни честі присвоєння звання Почесного громадянина були удостоєні лише полеглі на російсько-українській війні наші земляки. ПЛЮВАТИ на те, що саме Положення про присвоєння звання зазначає, що право порушення клопотання про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Умань» надається юридичним особам. Тепер, приміром, досить «… пропозиції заступника міського голови, начальника управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради та постійної комісії Уманської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення правопорядку, роботи з правоохоронними органами та захисту прав людини». Ну і рішення депутатів Уманської міської ради. А ЯК вони проголосують ми не сумніваємося. Ото вже феєрверків запустимо і салютів, НА ВСІ ГРОШІ. 
 

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.