Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 72
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Поверніть нашого директора!

admin

19-07-2021

12

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Батьківський, учнівський та трудовий колектив ЗОШ №9 м. Умань ВИМАГАЮТЬ:

— поновити на посаді директора Мельник Оксану Іванівну,
— спростувати звинувачення її у хабарництві, крадіжках і зловживанні алкоголем,
— публічно вибачитися за наклеп, приниження честі і гідності

26 лютого 2021 року в прямій трансляції 8 позачергової сесії Уманської міської ради VIII скликання було оголошено про звільнення з посади директора ЗОШ № 9 Мельник О.І. та передачі результатів аудиторської перевірки до правоохоронних органів. В прямому ефірі голова депутатської фракції політичної партії «За майбутнє» Діана Білянівська заявила про те, що їй відомо про факти хабарництва в 9 школі, про те, що директор ЗОШ №9 бере хабарі з учнів і вчителів, розпиває алкогольні напої в класах зі своїми колегами.

Батьки, учні та співробітники ЗОШ №9 вражені від почутої неправдивої, непідтвердженої жодним документом  інформації. Ми заперечуємо всі ці звинувачення. Ми вражені і вимагаємо або навести неспростовні докази озвучених дій, запротокольовані за всіма процедурами чинного законодавства України, або публічного вибачення перед директором школи О.І. Мельник та колективом батьків, учнів і працівників школи.

Зважаючи на значний соціальний резонанс оприлюднених звинувачень, вимагаємо ознайомити представників батьківської громадськості і колективу школи з усіма документами щодо звинувачень, які були озвучені на 8 позачерговій сесії міської ради.

Ми, батьки і вчителі ЗОШ №9, перебуваючи при здоровому розумі, ясній пам’яті і діючи добровільно, своїми підписами підтверджуємо, що в стінах нашої школи не було вимагань, здирництва чи хабарниц­тва ні з боку директора школи Мельник Оксани Іванівни, ні з боку вчителів чи працівників школи, а також про те, що жодного факту розпиття алкогольних напоїв в стінах школи не було ні помічено ні зафіксовано,  про що ми готові свідчити у правоохоронних та судових інстанціях.

Вимагаємо поновити О.І. Мельник на посаді директора ЗОШ № 9, яка, на нашу думку, під тиском написала заяву про звільнення, та спростувати всі звинувачення і публічно вибачитися перед нею за приниження честі і гідності, а перед колективом батьків і працівників школи за брехню і розпов­сюдження неправдивої інформації.

Батьківський, учнівський та трудовий колектив ЗОШ №9 м. Умань

Коментарі ()

    Додавання нових коментарів заборонене.