Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 56
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «УМАНСЬКА ЗОРЯ» ЧЕКАЄ ОФІЦІЙНОЇ ВІДПОВІДІ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ

admin

19-07-2021

13

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів
Уманський міський голова та депутати проігнорували, як Закон України, так і звернення Редакції газети «Уманська Зоря».
Наразі Редакція діє виключно в правовому полі. Ми направили на ім’я Уманського міського голови пані І.Г.Плетньової чотири листи щодо даної ситуації та не отримали на жодне з них відповіді. 

У попередньому номері газети ми проінформували наших читачів щодо ситуації, яка склалася з приміщенням Редакції газети «УМАНСЬКА ЗОРЯ» за адресою: 20300, вул. Шевченка 26-А, м. Умань, Черкаська обл. 

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», Редакція уклала договір оренди приміщення №02/2020 від 15.01.2020 року з міською владою, а саме відділом з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради, за адресою: 20300, м. Умань, вул. Шевченка 26-А, де з 1993 року до цього часу перебуває Редакція тижневика «УМАНСЬКА ЗОРЯ».

Через рік, а точніше 19 листопада 2020 року, влада міста раптом згадала, що не підписаний акт прийому-передачі, який мав би готуватися відділом з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради. Тобто, майже рік, відділ не вчиняв жодних дій щодо підписання акту приймання-передачі.
ТОВ Редакція газети «Уманська зоря» не в змозі самостійно скласти проект акту приймання-передачі, оскільки, ми не володіємо інформацією про технічні характеристики нежитлової будівлі (технічний паспорт будівлі знаходиться у власника, тобто, в Уманській міській раді).

За наявною інформацією у ТОВ Редакція газети «Уманська зоря», частина приміщень за адресою: Черкаська область, м. Умань, 20300, вул. Шевченка, 26-А, які займає магазин меблів, були предметом спору між Уманською міською державною адміністрацією та магазином меблів у справі № 925/869/19. Остання ухвала суду згідно Реєстру судових рішень, була 18 вересня 2020 року. На нашу думку судові тяжби могли бути причиною укладення договору оренди на строк менший 15 років та не підписання акту приймання-передачі.

П. Плетньова Ірина Григорівна неодно­разово озвучила на сесії Уманської міської ради від 23 грудня 2020 року, що за адресою реєстрації та місцезнаходження Товариства «Редакція газети «Уманська зоря» приходив «благоустрій». Виходячи зі змісту слів Уманського міського голови, до ТОВ «Редакція газети «Уманська зоря» мала навідатись з інспекційним відвідуванням Інспекція з благоустрою міста Умань та перевірити певні документи. Враховуючи сказані п. Плетньовою І.Г. слова, ми вимагаємо надати роз’яснення, на яких підставах та які документи може перевіряти Інспекція з благоустрою міста Умань у Товариства з Обмеженою Відповідальністю, і чи має даний відділ пов­новаження займатись майновими питаннями! 

Ми обурені словами Уманського міського голови п. Плетньової І.Г. і деяких депутатів Уманської міської ради та посадових осіб, які після виборів зайняли керівні посади в органах місцевого самоврядування, про те, що ТОВ Редакція газети «Уманська зоря» має розміщуватись в інших приміщеннях (2-х кабінетах). 
Доводимо до відома Уманського міського голову та деяких депутатів Уманської міської ради від Черкаської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», що відповідно до частини 2 статті 9 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» приміщення, що перебувають у державній або комунальній власності, у яких на час реформування розташовувалися редакції, передаються в оренду строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій та згідно Закону України «Про реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ» суборенда орендованих редакціями друкованих видань приміщень заборонена.

Нагадуємо, що Редакція газети «УМАНСЬКА ЗОРЯ», довгий період часу займає 2-й поверх приміщення за адресою: 20300, м.Умань, вул. Шевченка 26-А, і не претендує ні на підвал, ні на перший поверх даного приміщення, де знаходиться магазин меблів «САVIO», до якого Редакція абсолютно ніякого відношення не має.

Cподіваємось, що міська рада в особі Уманського міського голови п. Плетньової І.Г. прийме законне рішення та виправить свою помилку, і дана ситуація буде прикрим непорозумінням.

ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ є четвертою владою у державі. Тільки завдяки ЗМІ ми, Громада, можемо володіти інформацією, вказувати на недоліки, пишатися своїми здобутками та розвиватися. 

Ми, ГРОМАДА, маємо пам’ятати і знати, що не ми залежимо від влади, а влада залежить від нас.
Ми, ГРОМАДА, наймаємо чиновників на роботу, надавши їм повноваження на управління та представлення наших інтересів.
Ми, ГРОМАДА, маємо право контролювати та вимагати пояснення за кожен крок влади та дотримання законодавства.
ДАЙ БОЖЕ НАМ У НОВОМУ РОЦІ МИРУ, СИЛИ, ВЗАЄМОПОРОЗУМІННЯ, ЗДОРОВ’Я, ФІНАНСОВОЇ СТАБІЛЬНОСТІ КОЖНІЙ СІМ’Ї, СПРАВЕДЛИВОСТІ ТА СВОБОДИ РІДНІЙ УКРАЇНІ.
З НОВИМ 2021 РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

З повагою, Редакція тижневика «Уманська зоря» (будемо чекати продовження)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.