Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 48
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Ремонт доріг — як джерело піару, влади і грошей

admin

05-08-2021

12

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

В Умані кандидати не були оригінальними. Поки одні/одна обіцяли, інший робив аудит доріг і направляв бригади «проектантів» з Києва в жилетах партійного кольору у різні мікро­райони міста. Ось як про це писали близькі до кандидата ЗМІ:

«…Командою кандидата в мери міста Умані Андрія Дикуна, було поставлене зав­дання провести аудит наявної транспортної мережі в районі одноповерхових забудівель в місті Умань. Розрахувати поточний стан доріг, що експлуатуються в розрізі: дороги, що потребують капітального ремонту і капітального ремонту також будівництва…». 

Але в Дикуна не склалося, тому виконувати обіцянки доводиться Плетньовій. Нині вона майже щодня показує в соціальних мережах, як вона ходить по дорогах, де проводяться ремонтні роботи. У кожному відео­ролику Ірина Григорівна каже:

«Шановні уманчани, ви зможете ходити гарними дорогами і їздити також, далі буде, працюємо». У кожному пості уточнюється: «Спільно з Антоном Яценко  і надалі працюватимемо над вирішенням питання ремонту доріг в Умані і селі Полянецьке...».

Час від часу виставляє інформацію про ремонт доріг в Умані і Артем Нагаєвський (Народний депутат України ІХ скликання, «Слуга народу», округ 200). Він конкретизує:

«Завдяки коштам платників податків, злагодженій роботі Уманської РДА, мерії м. Умань та народних депутатів України, які представляють Уманський район на чолі з очільником Черкаської ОДА — Скічко Олександром Олександровичем, було сформовано та затверджено перелік доріг комунальної власності на 2021 рік, які підлягають ремонту за рахунок субвенції з державного дорожнього фонду… Переконаний, що й надалі ми будемо спостерігати за злагод­женою роботою голови Черкаської ОДА — Пана Скічка, Укравтодору та Служби автомобільних доріг у Черкаській області, що сприятиме розвит­ку інфраструктури у м. Умань. #ВеликеБудівництво».

Та поки владці різного рівня «перетягують» на себе заслуги за ремонт доріг, ці нові дороги розповзаються (в прямому сенсі), від першого ж дощу. Так, наприклад, міський голова похизувалася собою на фоні вулиці Потоцького 19 червня  (див. фото 1), а вже 27 червня мешканці вулиці Потоцького виклали в інтернет відео і фото змитої дороги:

«Круте виконання дорожніх робіт по вул. Потоцького. м. Умань роботи виконуються аби як головне відмити бюджетні кошти. А що буде далі вже неважливо. Зробили Пропіарились і добре. А Ви з цим живіть далі. Хто несе за таку роботу відповідальність мерія чи виконавці яким все пох.р.!!!!» (пряма мова) 

 

Мешканці показали на відео, що шар дорожнього покриття надзвичайно тонкий, а тому не тримається і «пливе» за водою. Таку саму історію показали і люди з інших вулиць. І в кожному випадку справедливе обурення бездарним використанням НАШИХ коштів і безвідповідальністю виконавців робіт та розпорядників бюджету. 

З усього напрошується декілька висновків. Зокрема про те, що ремонти доріг в Умані владою міста робляться на позір, аби лише показати видимість роботи, а якість життя уманчан насправді їх не хвилює. Ще один висновок: розпорядники бюджетних кош­тів і замовники робіт в Уманській міській раді — люди некомпетентні, і не можуть проконтролювати якість виконання робіт і матеріалів, АБО навмисне не хочуть цього робити…а це вже зовсім інша стаття.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.