Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 69
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Сесія міської ради

admin

19-07-2021

12

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів
Під тиском уманчан — мітинги, петиції, звернення, питання про зменшення тарифів розглядалось на черговій шостій сесії міської ради 27 січня 2021 року. Міський голова та депутати міської ради надіслали Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо неприпустимості зростання цін на постачання та розподіл природного газу та електричної енергії. Під час сесії Уманської міської ради відбулась неабияка дискусія щодо тарифів. Виступали уманчани, які були ініціаторами звернень з вимогою чітко зазначити вартість тарифу, яка під силу українцям до сплати, депутати ж в свою чергу зазначали, що має бути економічне обґрунтування. Народний депутат Антон Яценко, зазначив, що ми не можемо впливати на «Уманьгаз», бо це комерційна структура. В результаті обговорень та пропозицій Звернення було доопрацьовано та направлено адресатам.

Питання з тарифами відкрите, оскільки українцям не по кишені  сплата всіх комунальних послуг. Наразі, міський голова радить уманчанам змінювати газопостачальника… 
Нагадаємо, що Плетньова — Яценко обіцяли знизити всі тарифи. На сьогодні на тепло не знизили, електроенергія та газопостачання — не в пов­новаженнях міської ради та народного депутата,  на водопостачання та водовідведення, що б не говорили, але тариф підняли. 

Багато обговорень викликало питання   «Про припинення КНП «Уманська дитяча лікарня» шляхом приєднання до КНП «Уманська міська лікарня». На захист існування та розвитку дитячої лікарні виступила депутат міської ради Лариса Качанова, зазначивши, що дорожчого ніж діти нічого немає, і пріоритетом розвитку держави  є охорона здоров’я. Вказала, що в місті майже 15 тисяч дитячого населення, 320 дітей – інвалідів. Тому, дане питання потрібно зняти з порядку денного сесії, оскільки воно потребує додаткового вив­чення. Депутати дослухались та зняли питання на доопрацювання. Доля КНП «Уманська міська дитяча лікарня» на сьогоднішній день  не відома, сподіваємось у новообраного голови та депутатів вистачить компетенції не загубити  такий важливий заклад.  

На жаль, рішення  «Про припинення КНП «Уманський центр служби крові» шляхом приєднання до КНП «Уманська міська лікарня» депутати прийняли.  

Було прийнято ряд рішень у сфері містобудування та земельних відносин. Звільнено першого заступника міського голови Дмитра Ляшова та затверджено на посаді першого заступника міського голови, депутата міської ради — Вячеслава Чушенка. 

(Влас. кор.) 

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.