Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 70
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Школи не закривають... поки що

admin

21-07-2021

13

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Початок сесії затримали майже на годину. 

Уманчани прийшли на сесію з вимогою зняти з порядку денного питання закриття шкіл та позашкілля.

До присутніх звернувся народний депутат Антон Яценко, який запропонував компроміс - відкласти закриття школи № 8. Пообіцяв, що спочатку міська влада побудує нову школу на території ЗОШ № 8 чи ЗОШ № 4, і лише тоді будуть розглядати питання про закриття шкіл. Депутатів та присутніх задовольнила така пропозиція. Народний депутат запевнив, що позашкілля не будуть закривати, а нав­паки лише розвивати. 

На сесії виступив Сергій Нагорняк, народний депутат України, який завітав до Умані на запрошення батьків 8 школи, з метою завадити закриттю школи. Нардеп повідомив, що він з колегами перед сесією відвідав школи №8 та №1, а його колеги разом з заступником міністра освіти продовжили відвідування шкіл. Подякував, що міським головою, міськими та народними депутатами було прийняте рішення про те, щоб взяти паузу для більш глибокого вивчення оптимізації шкіл в місті Умань. Зазначив, що на його думку зарано приймати рішення щодо закриття шкіл. Висловив сподівання, що остаточне рішення буде виважене і задовольнить батьків та учнів.

До присутніх з трибуни звернувся також Андрій Дикун, екс-заступник Мініс­тра аграрної політики та продовольства України, екс – кандидат у народні депутати України, екс-кандидат на посаду міського голови, голова ВАР, який подякував батькам, міським та народним депутатам від партії «Слуга народу», які не підтримали закриття школи. Зазначив, що нарешті почув від міського голови Плетньової І.Г. що потрібно  подумати за дітей.  «Бо те, що відбувається в місті, ті  реформи освіти, це про робоче місце, про приміщення, про землю, але ніяк не про дітей». Зауважив, що його часто звинувачують, що він, Андрій Дикун, зі своїм братом «вкрав» пульмонологію. Тож, він готовий повернути приміщення Уманській міській раді після повернення йому 3 мільйонів гривень: «Бо вкрав і купив на Prozorro — це різні речі». 

Після жваво обговорених питань реформування освіти та з’ясування стосунків, народні депутати та батьки залишили сесійну залу, давши змогу депутатам міської ради перейти до роботи та прийняти низку рішень. В результаті міські обранці затвердили повістку денну, без питання реформування мережі закладів освіти на 2021 рік.

Депутати прийняли рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 року № 2-5/8 «Про бюджет Уманської міської територіальної громади на 2021 рік», затвердили Програми з утвердження гендерної рівності на 2021-2025 роки та  міську соціальну програму протидії торгівлі людьми на 2021-2025 роки та ряд інших питань.

(Влас. кор.)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.