Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 70
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Цьогоріч в Умані чекають рекордної кількості паломників

admin

27-07-2021

19

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

18 червня очільник області Олександр Скічко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні паном Джоелом
Ліоном, щоб обговорити організацію паломництва. Також на зустріч були запрошені всі профільні служби, міська влада, представники міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана.


«Наразі маємо ключові питання: забезпечення правопорядку та надання медичної допомоги в час палом­ництва. Домовилися про співпрацю українських та ізраїльських поліцейських, а також медиків із обох сторін. У посиленому режимі працюватимуть і рятувальники», — сказав Олександр Скічко.

Значної уваги приділили на зустрічі питанню епідеміо­логічної ситуації, обговорили відповідність культових споруд та інших об’єктів державним, будівельним та санітарним нормам, спроможність безпечно розмістити заплановану кількість паломників-хасидів під час святкування Рош-га-Шана.

Уманський міський голова Ірина Плетньова повідомила, що цього року спецперепусток у зону паломництва не буде. Всі бажаючі уманчани і громадяни України зможуть безперешкодно відвідати район паломництва. За її словами, на час святкування іудеями Нового року в зоні компактного проживання і культових обрядів будуть діяти контрольно-пропускні пункти, але без системи перепусток.

Раніше в Умані відбулася координаційна нарада Нацполіції з місцевими керівниками охорони здоров’я, силових відомств та представниками Міжнародного благодійного фонду імені

Рабі Нахмана щодо підготовки до святкування іудейського Нового року − Рош-га-Шана. Вже відомо, що публічний порядок та безпеку громадян у місцях компакт­ного проживання паломників та безпосередньо в місцях святкування буде забезпечувати 550 працівників зведеного загону поліцейських. Стосовно кількості паломників, то це важко спрогнозувати, але очікується, що через карантинні обмеження минулого року, цьогоріч повинно приїхати знач­но більше вірян. 

«Надважливо подбати про антиковідні заходи. Черкащина й надалі має лишатися «зеленою». І цьому питанню ми будемо приділяти особливу увагу, враховуючи прогноз на рекордну кількість паломників», — сказав голова Черкаської ОДА.

(Джерело: Пресслужба ОДА)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.