Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 66
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Умань промаркують, а «Комунальник» упакують

admin

12-08-2021

13

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Відповідну закупівлю оголошено на електронному майданчику «Прозоро» 5 серпня. В технічній документації йдеться про те, що: «…В рамці на білому фоні в крайній лівій частині маркування розміщується зображення герба міста Умань, за ним скорочення геонізму згідно з ДСТУ 3582-97 «ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ. СКОРОЧЕННЯ СЛІВ В УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ У БІБЛІОГРАФІЧНОМУ ОПИСІ» і повна назва геонізму.

Маркування з номером будинку виконується окремим вибором. В рамці на білому фоні зазначається номер будинку. Написи виконуються українською мовою, нумерація будинків арабськими цифрами. Всі написи, зображення та рамки виконуються темно-коричневим кольором. Матеріал виготовлення  маркування  будинків – алюмінієва композитна  панель…».

Одночасно, на закупівельних майданчиках розміщено ще оголошення УКП «Комунальник»,  на закупівлю: 
— Машина дорожня комбінована зі змінним обладнанням (з вакуумним підмітальним, піско- соле розкидальним обладнанням та поворотним відвалом); всесезонна машина з обладнанням для внесення рідких реагентів літнього та зимового утримання доріг.) ─ ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ 18 750 000 UAH з ПДВ.
— Банківські послуги (Послуги фінансового лізингу на придбання — Гусеничний бульдозер та Компактор) ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ 17 350 000 UAH з ПДВ.
— Придбання технологічного обладнання та устаткування, техніка чи апаратура для приладдя для відпочинку та дозвілля ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ 11 750 000 UAH з ПДВ.
 

(Джерело: prozorro.gov.ua/dozorro.org)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.