Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 64
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Умань проти підвищення тарифів на комунальні послуги

admin

19-07-2021

16

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

10 січня 2021 р. о 12-й год. на центральній площі міста Умань відбулася акція проти підвищення тарифів.

Уманчани підтримали Всеукраїнську акцію протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги

Уманчани створили ініціативну групу, яка  передала вимоги міському голові  для подальшого вирішення питання та захисту населення від свавілля влади.
«Наша влада втратила відчуття реальності. Соціальна напруга в Україні досягла вже тієї вершини, яку так активно підкорює пан президент на гірськолижному курорті  під час локдауну, про який він напевно не чув», — заявив екс-мер  Умані Олександр Цебрій.

До нинішнього підвищення тарифів майже у 37% українців вистачало грошей тільки на їжу, а у 12% не було і таких коштів.
21% громадян витрачали на оплату ЖКГ більше половини доходу сім’ї, тоді як у дуже важкому 2015 році таких було тільки 6%.

Балотуючись на вибори мера міста Умані Ірина Плетньова та народний депутат України Антон Яценко обіцяли зниження тарифів для громадян. 

Відповідно до статті 1 Конституції України — Україна є  демократичною, соціальною, правовою державою. Конституція України визнає людину, її життя, честь і гідність, найвищою соціальною цінністю та встановлює, що права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст та спрямованість діяльності держави.

Хочеться запитати наших можновладців: «Яку державу ми будуємо.  Яке місце займає людина в державі. В яких кабінетах державної влади громадянам України шукати захисту?».

О.БОЖУК.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.