Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 69
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Уманчани скаржаться на непочищені дороги і слизькі тротуари

admin

19-07-2021

23

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів
Міська влада звітує

На офіційних ресурсах міської влади в інтернеті інформують про те, що з 3 лютого в Умані працює спецтехніка для ліквідації наслідків ожеледиці. У першу чергу була проведена посипка протиожеледною сумішшю аварійно небезпечних ділянок на проїзних частинах вулиць міста.
Паралельно з роботою спеціалізованої техніки з посипки доріг, для роботи з ліквідації наслідків ожеледиці на тротуа­рах та підходах до пішохідних переходів долучились бригади робітників з утримання вулично-дорожньої мережі та два міні-трактори.

Городяни скаржаться 

Про надзвичайну ситуацію на Олександрівському кладовищі повідомив у соціальній мережі Facebook священнослужитель однієї з уманських церков. 8 лютого похоронна процесія не могла проїхати на цвинтар. На непрогорнутій дорозі застряг автобус і заблокував проїзд на кладовище. Як повідомили у поховальній службі, на цей день мало відбутися 3 поховання, а привезти небіжчиків не було можливості. І священнослужителі і родичі покійних просили комунальні служби і владу міста дослухатися і все ж таки прогорнути дорогу до кладовищ.

Уманчани пишуть в соц­мережі Facebook: 

Таня Бондаренко: коли розтало, треба було б грейдера пустити аби позгрібав оту всю кашу. А зараз на дорогах гори, нічого не візьме. Хіба що криголамом. Дайте їй ще 100 днів і все само собою розтане?

Надія Берегова: біля школи 3 тротуар один корявий лід. Невже так немає чим посипать ?!

Dzhoha Dmytro: між цер­квою і пед. коледжем, що на базарі взагалі жах, роз’їхатись важко, автівки несе одна на одну.

Oleksandr Iankovyi: зверніть увагу на вул. Чехова. Ні пройти ні проїхати.

Лариса Галушко: вул. Тичини також суцільний лід.

Алла Кучай: вулиця Володимирська, центр міста, (в сторону «Фуршета»), ямища — круглий рік, а зараз взагалі — жах.

Юната Романова: подивіться що робиться в дворах!

Svetlana Kulik: центральні вулиці чистяться а всі інші це КАТАСТРОФА. Ні проїхати ні пройти. Ще так погано комунальники не працювали в Умані. Я не пам’ятаю.

Наталия Турчак: на вулиці Комарова суцільний лід.

Света Жвава: така сама історія на вулиці Гонти.

Діти в школи садки — як їм іти? (Не дай бог впаде зломає руку або ногу хто за це відповість?)

Татьяна Анатоліївна: по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів взагалі жах особливо заїзд у двір номер 19.

Анастасія Богуш: пішов сніжок і горбату кригу притрусило. Будьте обережні, бо можна впасти на раз-два.

Oleksandr Tsykalyuk: це катастрофа, а не робота. По місту не можна ходити.

Олена Мачушенко: класика жанру ─ десь тут була Подоляночка, ой ні, тут був тротуар. Пані Мер, запрошую вас на прогулянку прибудинковими територіями і дорогами біля вул.

Тищика та дорогою з сніговими горбами в мікрорайон ДОСи. Піде­мо разом шукати тротуари там!

Зима триває і за прогнозами синоптиків, складні погодні умови на Уманщині утримаються. Сніг не запитує і не обирає, куди падати, а куди — ні. Сніг рівномірно засипає усі райони міста, вулиці, стежки і прибудинкові території, а для комунальних служб пріоритет – головні міські дороги. 
Тому прибудинкова і дворова територія ─ зона відповідальності власників і співвласників житла. В такій си­туації кожен може зробити свій внесок у розчищення міста. 

Для людей похилого віку головне завдання ─ не виходити з дому і не наражатися на небезпеку травмування на слизьких тротуарах. Для тих, хто молодший і дужчий ─ варто подбати про пожилих родичів та сусідів і трохи порозкидати сніг біля своїх осель і місць роботи. 

Такі кризові ситуації завжди слугують лакмусовим папірцем для оцінки діяльності влади і рівня самоорганізованості громади. Не варто чекати поки зробить «хтось, хто повинен», ми самі маємо навчитися об’єднуватись і бути єдиним механізмом, який справляється із усіма бідами. 

Вікторія Календрузь 

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.