Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 63
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Уманський НУС – учасник Міжнародного симпозіуму «Проєкт «Норвегія – Україна»

admin

08-12-2021

38

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Під час заходу відбулося підписання двох Меморандумів про співпрацю: між Міністерством у справах Ветеранів України та Міжнародним фондом соціальної адаптації та між Міністерством освіти і науки України та Міжнародним фондом соціальної адаптації.

Уманський національний університет садівництва приєднався до проєкту на правах партнера на початку 2021 року. У межах обговореної програми професійної перепідготовки військовослужбовців, ветеранів і членів їхніх сімей здійснювалося практичне та теоретичне навчання загальним обсягом 500 годин на семестр за спеціальністю «Організація власного бізнесу в садівництві та овочівництві». У межах визначеної освітньої програми проводилися семінари з інноваційних технологій вирощування в садівництві та овочівництві, бізнес-планування, особливостей використання сучасних інформаційних технологій, консультації з організації власного бізнесу, тренінги з психологічної підтримки, підтримувалася активна комунікація з випускниками-підприємцями.

Про досвід реалізації проекту в Уманському НУС розповів проректор Уманського НУС Михайло Мальований, який акцентував увагу присутніх на питанні створення при нав­чальному закладі Центру професійної адаптації військово­службовців, ветеранів і членів їх сімей. «Занурення потенційних учасників даного проекту у мирне життя та їх становлення у власній бізнес-ніші принесе користь не лише самим військовослужбовцям, ветеранам і членам їхніх сімей, а й територіальним громадам, де вони провадитимуть діяльність, та безпосередньо державі, для якої соціально адаптовані, відповідальні громадяни з активною життєвою позицією є рушійною силою позитивних змін», — зазначив доповідач.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.