Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 67
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

В приймальному відділенні міської лікарні працює травмпункт

admin

21-07-2021

13

Рейтинг: 5/5 - 1 голосів

Як розповів заступник директора КНП «Уманська центральна міська лікарня» Олександр Максютов, травмпункт працює цілодобово без вихідних: «В структурі травматологічного пункту є «мала операційна», «кабінет огляду», «гіпсувальний кабінет». Надається допомога пацієнтам будь якого віку: дітям і дорослим незалежно від місця проживання чи реєстрації». 

Травматологічний пункт відділеня екстреної медичної допомоги приймає пацієнтів:

— яких привезла швидка допомога, 

— за направленням від сімейного лікаря,

— в порядку самозвернення.

Ігор Бегаль, лікар-травматолог екстреної невідкладної допомоги розповів, що в  травмпункті відділення екстреної невідкладної допомоги лікар-травматолог надає невідкладну допомогу по травмі яка виникла не більш як 24 години:  «Ми надаємо допомогу людям з травмами які загрожують життю пацієнта в екстреному порядку і безкоштовно. 

Якщо травмі доба і більше, то пацієнту треба звертатися до травматолога поліклініки». 

Однією з перших пацієнток нового відділення стала дівчина ─ підліток, яка травмувала праву руку, розповів В’ячеслав Моспан, лікар-травматолог екстреної невідкладної допомоги:

«Було виконано ренгенографію,  встановлено діагноз, призначено лікування. За 5 днів пацієнтка прийшла на контрольний рентгенівський знімок і продов­жує амбулаторне лікування». 

Травматологічний пункт знаходиться у  відділені екстреної медичної допомоги КНП «Уманська центральна міська лікарня» за адресою: вул., Шевченка 50, на першому поверсі терапевтичного корпусу. Телефон для довідок.: (04744)3-52-98.

(Джерело: Уманська міська лікарня)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.