Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 65
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Великодні подарунки захисникам доставлено

admin

22-07-2021

10

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Напередодні до волонтерського штабу «До Перемоги» звернулися бійці з проханням допомогти відремонтувати двигун на УАЗ. 

Незважаючи на те, що саме цей волонтерський штаб розпорядженням міського голови Ірини Плетньової, з посиланням на необхідність проведення «… експертно-дослідницьких робіт та підготовки проект­но-кошторисної документації для проведення капітального ремонту будівлі Уманського міського будинку культури… » було ще в березні 2021 р. в терміновому порядку «евакуйовано», а точніше сказати виставлено з приміщення МБК без участі самих волонтерів, все ж волонтери продов­жують приймати замовлення від бійців, формувати передачі на фронт і паралельно шукати та відстоювати своє майно вивезене УКП «Комунальник». 

Доставлено новий двигун для військового УАЗа

Так і нове замовлення від своїх «підшефних» розкидали по групах у фейсбуці і швидко відгукнулися ті, хто можуть допомогти. Олександр Цебрій з перших днів війни допомагає нашим бійцям і підтримує волонтерів, неодноразово ремонтував автомобілі для військових і був на Сході. Тому і зараз Олександр Цебрій разом з Ярославом Скусом купили двигун для військового УАЗа і визвалися самі завезти його на фронт. Тому терміново по групах поширили оголошення про формування вантажа і попросили максимально загрузити машину передачами. Серед тих, хто відгукнулися: Володимир Мельник, Володимир Осадчий, В’ячеслав Ткаченко, Уманський теп­личний комбінат, Валентина Дзисюк, Андрій Федяєв,

Віталій Фіщенко, Наталя Фартушна, Олександр Муту, Василь Кашперський, Олексій Овчіннік, Краснопільська пекарня ─ Федько Дмитро та багато інших, хто грошима, а хто продуктами долучилися до формування передпасхального рейсу. Та все ж з особ­ливою увагою поставилися до того, щоб передати адресні передачі від рідних і друзів тим уманчанам, хто зараз несе варту в Авдіївці. Зрозуміло, що всі разом хотіли порадувати хлопців на свято, тому в багаж склали випечені паски та розписані яйця, тушонку, місцеві огірки, помідори, мед, випічку, яблука та багато інших смачних та корисних речей. Машину загрузили «по самі вінця», але це справді була добра нагода передати зап­частини для автомобіля і трохи поділитися святковим великоднім пригощанням із захисниками.  Олександр Цебрій розповів, що для бійців найважливіше сьогодні, як і 7 років тому ─ наша увага і підтримка. Саме вони дають наснаги і сил для протистояння ворогові.

Коментарі ()

    Додавання нових коментарів заборонене.